Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

SHOT Show: щорічне свято вогнепальної зброї, полювання та відкритого повітря

Що таке SHOT Show?

SHOT Show (англ. The Shooting, Hunting, Outdoor Trade Show) — щорічна міжнародна виставка-ярмарок, присвячена темі мисливства, стрілецького спорту і вогнепальній зброї загалом. Поруч із IWA & OutdoorClassics є найбільшою виставкою зброї в світі.

Коли і де проходить SHOT Show?

Виставка проходить кожного року в одному з міст США (з 2010 року виставка постійно проходить в Лас-Вегасі, штат Невада). Триває фестиваль 4 дні, протягом яких представники збройових компаній з усього світу демонструють свої останні розробки та досягнення.

Хто відвідує SHOT Show?

SHOT Show відвідують представники збройових компаній, дистриб'юторів, роздрібних торговців, мисливці, стрільці, любителі активного відпочинку на природі та представники засобів масової інформації.

Що можна побачити на SHOT Show?

На SHOT Show можна побачити найновіші моделі зброї, боєприпасів, оптики, спорядження для полювання та стрільби, а також різноманітні аксесуари. Крім того, на виставці проводяться різноманітні семінари, майстер-класи та лекції, присвячені темі вогнепальної зброї, полювання та спортивної стрільби.

Чому варто відвідати SHOT Show?

SHOT Show — це прекрасна можливість ознайомитися з останніми тенденціями в галузі зброї, полювання та спортивної стрільби, а також поспілкуватися з представниками збройових компаній та експертами в цій галузі.

Історія SHOT Show

SHOT Show була заснована в 1979 році Національною стрілецькою асоціацією США (NRA). Перша виставка відбулася в Далласі, штат Техас. З того часу SHOT Show проводилася в різних містах США, включаючи Атланту, Х'юстон і Орландо. У 2010 році виставка постійно переїхала в Лас-Вегас, штат Невада.

Заключні думки

SHOT Show — це одна з найбільших і найвідоміших виставок зброї в світі. Вона приваблює відвідувачів з усього світу, які цікавляться вогнепальною зброєю, полюванням та спортивною стрільбою.

Питання, що часто задаються по темі статті

  • Що таке SHOT Show?
  • Коли і де проходить SHOT Show?
  • Хто відвідує SHOT Show?
  • Що можна побачити на SHOT Show?
  • Чому варто відвідати SHOT Show?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *