Як оплатити комунальні послуги через Інтернет Аваль: покрокова інструкція

Крок 1: Зареєструйтеся на сайті Аваль

Щоб почати оплачувати комунальні послуги через Інтернет Аваль, вам потрібно спочатку зареєструватися на сайті компанії. Для цього перейдіть на офіційний сайт Аваль і натисніть на кнопку “Реєстрація”.

Введіть необхідну інформацію

У вікні реєстрації вам потрібно буде заповнити коротку анкету. У ній потрібно вказати ваше ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та номер телефону. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку “Зареєструватися”.

Підтвердьте електронну пошту

Після реєстрації на ваш електронну пошту буде відправлено лист з посиланням для підтвердження. Перейдіть за цим посиланням, щоб активувати ваш обліковий запис.

Крок 2: Додайте ваші рахунки

Після активації облікового запису вам потрібно додати ваші рахунки за комунальні послуги до системи. Для цього натисніть на вкладку “Рахунки” в головному меню сайту.

Натисніть кнопку “Додати рахунок”

У розділі “Рахунки” ви побачите кнопку “Додати рахунок”. Натисніть на цю кнопку, щоб відкрити форму для додавання нового рахунку.

Введіть інформацію про рахунок

У формі для додавання рахунку вам потрібно буде вказати номер рахунку, назву постачальника послуги та суму останнього платежу. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку “Додати рахунок”.

Крок 3: Оплатіть рахунки

Щоб оплатити рахунки за комунальні послуги, перейдіть на вкладку “Оплата” в головному меню сайту. У розділі “Оплата” ви побачите список всіх ваших рахунків, які потрібно оплатити.

Виберіть рахунок для оплати

Щоб оплатити якийсь рахунок, виберіть його зі списку. Після того, як ви виберете рахунок, натисніть на кнопку “Оплатити”.

Введіть суму платежу

У вікні оплати вам потрібно буде вказати суму платежу. Ви можете оплатити повну суму рахунку або тільки його частину. Після введення суми платежу натисніть на кнопку “Оплатити”.

Підтвердіть оплату

Перед тим, як підтвердити оплату, переконайтеся, що ви ввели правильну суму і вибрали правильний рахунок. Після перевірки натисніть на кнопку “Підтвердити оплату”.

Висновок

Оплата комунальних послуг через Інтернет Аваль – це швидкий, зручний і безпечний спосіб оплатити свої рахунки. Для того, щоб почати оплачувати комунальні послуги через Інтернет Аваль, вам потрібно спочатку зареєструватися на сайті компанії. Після реєстрації ви зможете додавати ваші рахунки до системи і оплачувати їх онлайн.

Часто задавані питання

*

Як я можу зареєструватися на сайті Аваль?

Для того, щоб зареєструватися на сайті Аваль, перейдіть на офіційний сайт компанії і натисніть на кнопку “Реєстрація”. У вікні реєстрації вам потрібно буде заповнити коротку анкету. У ній потрібно вказати ваше ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та номер телефону. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку “Зареєструватися”.

*

Як я можу додати мій рахунок до системи?

Після активації облікового запису вам потрібно додати ваші рахунки за комунальні послуги до системи. Для цього натисніть на вкладку “Рахунки” в головному меню сайту. У розділі “Рахунки” ви побачите кнопку “Додати рахунок”. Натисніть на цю кнопку, щоб відкрити форму для додавання нового рахунку. У формі для додавання рахунку вам потрібно буде вказати номер рахунку, назву постачальника послуги та суму останнього платежу. Після заповнення всіх полів натисніть на кнопку “Додати рахунок”.

*

Як я можу оплатити рахунки?

Щоб оплатити рахунки за комунальні послуги, перейдіть на вкладку “Оплата” в головному меню сайту. У розділі “Оплата” ви побачите список всіх ваших рахунків, які потрібно оплатити. Щоб оплатити якийсь рахунок, виберіть його зі списку. Після того, як ви виберете рахунок, натисніть на кнопку “Оплатити”. У вікні оплати вам потрібно буде вказати суму платежу. Ви можете оплатити повну суму рахунку або тільки його частину. Після введення суми платежу натисніть на кнопку “Оплатити”.

*

Чи є оплата рахунків через Інтернет Аваль безпечною?

Так, оплата рахунків через Інтернет Аваль є безпечною. Сайт компанії використовує сучасні технології шифрування даних, які захищають ваші персональні та фінансові дані від несанкціонованого доступу.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *