Як поповнити інтернет через Приват24 з телефону

1. Відкрийте додаток Приват24

Знайдіть значок програми Приват24 на головному екрані телефону та торкніться його, щоб відкрити програму. Якщо у вас ще немає програми Приват24, ви можете завантажити її з App Store або Google Play.

2. Увійдіть до свого облікового запису

Після відкриття програми Приват24 вам потрібно буде ввести своє ім’я користувача та пароль, щоб увійти до свого облікового запису.

3. Натисніть на вкладку “Платежі”

Після входу в свій обліковий запис натисніть на вкладку “Платежі”, розташовану в нижній частині екрану.

4. Виберіть провайдера інтернету

На сторінці “Платежі” прокрутіть вниз і знайдіть розділ “Інтернет”. У цьому розділі ви побачите список провайдерів інтернету, які підтримуються програмою Приват24. Торкніться логотипу провайдера інтернету, який ви хочете поповнити.

5. Введіть суму платежу

На наступній сторінці введіть суму платежу, яку ви хочете зробити. Ви можете ввести суму вручну або вибрати один із запропонованих варіантів.

6. Натисніть на кнопку “Підтвердити”

Після введення суми платежу натисніть на кнопку “Підтвердити”, розташовану внизу екрану. Буде запропоновано підтвердити платіж, ввівши PIN-код вашої картки.

7. Введіть PIN-код картки

Введіть PIN-код своєї картки в поле, що з’явилося, і натисніть на кнопку “Підтвердити”. Ваш платіж буде оброблений, і ви отримаєте повідомлення про успішну транзакцію.

Висновок

Слідуючи цьому покроковому посібнику, ви зможете швидко і легко поповнити свій інтернет-рахунок через Приват24 з будь-якої точки, де є інтернет-з’єднання. Більше не потрібно стояти в чергах або шукати термінали для поповнення рахунку. З Приват24 ви можете здійснювати платежі в будь-який час і в будь-якому місці.

Часто задаються питання

1. Які комісії стягуються за поповнення інтернету через Приват24?

Приват24 не стягує комісії за поповнення інтернету.

2. Чи можна поповнювати інтернет-рахунок будь-якого провайдера через Приват24?

Ні, поповнення інтернету через Приват24 доступне тільки для провайдерів інтернету, які підтримуються програмою.

3. Які обмеження на суму платежу при поповненні інтернету через Приват24?

Обмеження на суму платежу залежить від провайдера інтернету. Як правило, максимальна сума платежу становить 10 000 гривень.

4. Чи можна поповнювати інтернет-рахунок за допомогою кредитної картки через Приват24?

Так, ви можете поповнювати інтернет-рахунок за допомогою кредитної картки через Приват24. Однак за це можуть стягуватися додаткові комісії.

5. Що робити, якщо у мене виникли проблеми з поповненням інтернету через Приват24?

Якщо у вас виникли проблеми з поповненням інтернету через Приват24, зверніться до служби підтримки Приват24 за телефоном 3700 або через онлайн-чат.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *