Як видалити Internet Explorer з комп’ютера

Internet Explorer, колись найпопулярніший веб-браузер у світі, сьогодні використовується лише невеликою кількістю користувачів. Це пов’язано з тим, що він не оновлюється вже багато років і не підтримує сучасні веб-стандарти. Якщо ви хочете видалити Internet Explorer зі свого комп’ютера, ось як це зробити.

Крок 1: закрийте всі відкриті вікна Internet Explorer

Перш ніж почати видаляти Internet Explorer, переконайтеся, що всі його вікна закриті. Якщо у вас відкриті якісь вікна, закрийте їх усі, а потім перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: відкрийте панель керування

Щоб відкрити панель керування, натисніть кнопку “Пуск” і введіть “Панель керування” в поле пошуку. Після цього натисніть на результат “Панель керування”.

Крок 3: перейдіть до розділу “Програми та засоби”

На панелі керування знайдіть розділ “Програми та засоби” та натисніть на нього. Після цього відкриється список усіх встановлених на вашому комп’ютері програм.

Крок 4: знайдіть Internet Explorer у списку програм

У списку програм знайдіть Internet Explorer. Коли ви знайдете його, натисніть на нього, щоб виділити його.

Крок 5: натисніть кнопку “Видалити”

Після того, як ви виділите Internet Explorer, натисніть кнопку “Видалити” на панелі інструментів. Після цього з’явиться діалогове вікно з питанням, чи дійсно ви хочете видалити Internet Explorer. Натисніть кнопку “Так”, щоб почати процес видалення.

Крок 6: дочекайтеся завершення процесу видалення

Процес видалення Internet Explorer може зайняти деякий час. Коли процес буде завершено, з’явиться діалогове вікно з повідомленням про те, що Internet Explorer був успішно видалений. Натисніть кнопку “ОК”, щоб закрити діалогове вікно.

Висновок

Тепер ви знаєте, як видалити Internet Explorer з вашого комп’ютера. Якщо у вас виникнуть якісь проблеми, ви завжди можете звернутися до служби підтримки Microsoft.

Питання, що часто задаються

 1. Чи можна видалити Internet Explorer з Windows 10?
 2. Так, можна. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у цій статті.

 3. Чи потрібно мені видаляти Internet Explorer?
 4. Ні, це не обов’язково. Однак, якщо ви не використовуєте Internet Explorer, його видалення може звільнити місце на вашому комп’ютері і підвищити його продуктивність.

 5. Що станеться, якщо я видалю Internet Explorer?
 6. Якщо ви видалите Internet Explorer, ви не зможете ним користуватися для перегляду веб-сторінок. Однак, ви зможете використовувати будь-який інший веб-браузер, наприклад, Google Chrome, Mozilla Firefox або Microsoft Edge.

 7. Як видалити Internet Explorer, якщо він не відображається в списку програм?
 8. Якщо Internet Explorer не відображається в списку програм, ви можете видалити його вручну. Для цього відкрийте провідник Windows і перейдіть до каталогу C:\Program Files\Internet Explorer. Після цього видаліть папку Internet Explorer.

 9. Чи можна відновити Internet Explorer після його видалення?
 10. Так, можна. Для цього відкрийте командний рядок від імені адміністратора і введіть наступну команду:

  DISM /Online /Enable-Feature /FeatureName:Internet-Explorer-Optional-amd64

  Після цього натисніть клавішу Enter і дочекайтеся завершення процесу відновлення.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *