Ім'я: Шейн Мозлі
Народився: 7 вересня 1971 р., Лінвуд, Каліфорнія, США
Вагова категорія: Напівсередня

Біографічні Зведення

Шейн Мозлі – американський боксер-професіонал, який домінував на професійному рингу з кінця 1990-х до середини 2000-х років. Він процвітав у напівсередній вазі, завоювавши численні чемпіонські титули та перемігши багатьох відомих суперників.

Кар'єра

Мозлі розпочав свою професійну кар'єру в 1993 році і швидко став відомим своїми винятковими здібностями в боксі. Його спритність, потужність і швидкість рук допомогли йому здобути вражаючу кількість перемог у перші роки виступів.

У 1997 році Мозлі здобув свій перший чемпіонський титул, перемігши Карлоса Бохоркеса та завоювавши пояс IBF у легкій вазі. Він захищав цей титул двічі, перш ніж перейти у напівсередню вагу.

У 2000 році Мозлі переміг Оскара Де Ла Хойю і став чемпіоном WBC у напівсередній вазі. Він зберіг цей титул протягом двох років, захищаючи його проти таких видатних суперників, як Фернандо Варгас і Антоніо Маргарито.

У 2003 році Мозлі переміг Вільяма Джоппі і завоював титул WBA у 1-й середній вазі. Він також володів титулом WBC у цій ваговій категорії з 2002 по 2004 рік.

Після втрати титулів у 1-й середній вазі Мозлі повернувся до напівсереднього дивізіону і в 2007 і 2009 роках здобув два титули WBC (тимчасовий і Super).

Стиль Боксу

Стиль боксу Мозлі характеризувався його надзвичайною спритністю, потужністю і швидкістю рук. Він був дуже швидким на ногах, що дозволяло йому ухилятися від ударів і швидко контратакувати. Мозлі також володів потужним ударом, який він міг нанести як лівою, так і правою рукою.

Досягнення

Мозлі – триразовий чемпіон світу в трьох вагових категоріях. Він переміг 14 боксерів за титул чемпіона світу, включаючи таких легенд, як Оскар Де Ла Хойя і Фернандо Варгас. Мозлі вважається одним з найкращих боксерів напівсередньої ваги в історії.

Особисте Життя

Мозлі одружений і має дітей. Він відомий своєю благодійною діяльністю, включаючи роботу з молодіжними організаціями та допомогу дітям у бідних громадах.

Шейн Мозлі – один з найкращих і найуспішніших боксерів свого покоління. Його майстерність, потужність і швидкість рук принесли йому численні чемпіонські титули і перемоги над багатьма найвідомішими суперниками. Мозлі назавжди буде пам'ятати як одного з найкращих боксерів напівсередньої ваги в історії.

Часті Запитання

1. У яких вагових категоріях був чемпіоном Мозлі?
Він був чемпіоном у легкій, напівсередній та 1-й середній вагах.

2. Скільки разів Мозлі захищав свій титул WBC у напівсередній вазі?
Три рази.

3. Який був домінуючий стиль боксу Мозлі?
Спритність, потужність і швидкість рук.

4. З яким відомим боксером Мозлі мав два визначні поєдинки?
Оскар Де Ла Хойя

5. У якому році Мозлі завершив свою професійну кар'єру?
2016

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *