Кожен, хто хоче відпочити навесні чи влітку, під час великих свят чи просто в колі друзів або родини, може провести 7 незабутніх днів в Карпатах! Такі тури пропонує сайт mtourism.com.ua. Це дивовижне місце зі своєю історією та звичаями. Чому треба їхати саме туди? Зараз спробуємо дізнатися.

Карпати — це відпочинок від повсякденних справ, чисте повітря та привітні люди!

Карпати — це зелені полонини, блакитні гори, які дістають до небес, чисті річки й озера, свіже карпатське повітря. Це тепла, дружня атмосфера самобутності українського народу. Це місце, де можна покуштувати смачний сир зі справжнього молока і насолодитися смачним пивом. Поїздка в Карпати надовго залишиться у серці кожного відвідувача.

Як, де і за скільки можна відпочити в Карпатах?

Карпати гостинно запрошують до себе усіх охочих, щоб насолодитися прекрасним і захопливим відпочинком і чудовими екскурсіями до відомої Скелі Довбуша, відвідати музей, де знімали видатний фільм «Тіні забутих предків», завітати до центру, де лікують бурих ведмедів, побувати на найкрасивішому українському озері Синевир, побачити одне з семи чудес України — водоспад Шипіт, здійснити подорож до прикарпатського містечка Яремче та багато іншого не менш цікавого і захоплюючого. Для екстремалів теж буде немало пригод. Вони зможуть піднятися на гору Гимбу, сходити на гору Говерлу або взяти участь у рафигну по Чорному Черемошу. Море позитивних емоцій вам буде гарантовано!

Тури карпатськими стежками організовує туроператор «Молодіжний туризм». Кожен день насичений подіями й враженнями. Вартість туру не буде коштувати дорожче, ніж поїздка за кордон. Спочатку треба вирішити за яким маршрутом буде екскурсія (їх два види). У вартість туру уже включено дворазове харчування, поїздка на комфортних автобусах і супровід екскурсовода.

Усі бажаючи можуть зателефонувати нам за номерами, вказаними на сайті й забронювати місця, або ж зайти на сайт і зареєструватися.

By admin

Related Post

4 комментарий для “Тури в Карпати на тиждень”
 1. Размещение статьей на komanda-ua.com

  Приветствую!
  Приглашаю к сотрудничеству с прогрессивной биржей статейного маркетинга Newstrade.io
  При регистрации, прошу указать цены за размещение материалов с учетом скидки для рекламных агентств.
  Ссылка для регистрации:
  https://newstrade.io/

  Видео инструкция
  https://youtu.be/bCcmVDWnKN0
  Если у Вас возникли вопросы, обратитесь по контактам указанным в подписи.

  С уважением,
  специалист по работе с паблишерами, Алексей
  telegram: @Aleksei_Aleksei
  mob.tel. +38(066)6709235

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *