«Карпати» (Кам'янка-Бузька) — український аматорський футбольний клуб, представляє місто Кам'янка-Бузька Львівської області

Історія

Футбольний клуб «Карпати» (Кам'янка-Бузька) був створений у 1988 році за ініціативи місцевого мецената та любителя футболу Тараса Козака. Команда почала свої виступи у чемпіонаті Львівської області та Кубку України серед аматорів. У перші роки свого існування «Карпати» не досягли значних успіхів, але з часом команда стала одним з лідерів аматорського футболу Львівщини.

У 2006 році «Карпати» вперше в своїй історії стали володарями Кубка України серед аматорів, перемігши у фіналі команду «Єдність» (Плиски) з рахунком 2:1. Ця перемога стала пропуском для «Карпат» у Другу лігу чемпіонату України, але команда не змогла закріпитися в професіональному футболі та після одного сезону вилетіла назад до аматорського чемпіонату.

У 2007 році «Карпати» були розформовані, але в тому ж році клуб був відновлений на базі львівської команди «Галичина». Відновлена ​​команда продовжила виступати в чемпіонаті Львівської області та Кубку України серед аматорів.

Досягнення

 • 4-разовий чемпіон Львівської області (2002, 2003, 2004, 2005)
 • Володар Кубка України серед аматорів (2006)

Сучасний стан

На сьогоднішній день «Карпати» (Кам'янка-Бузька) є одним із найсильніших аматорських футбольних клубів Львівської області. Команда регулярно виступає у фінальній частині Кубка України серед аматорів та бореться за медалі у чемпіонаті Львівської області.

Стадіон

Свої домашні матчі «Карпати» проводять на стадіоні «Львів-Арена». Стадіон був побудований у 2011 році та є одним із найсучасніших стадіонів в Україні. Арена вміщує 34915 глядачів та відповідає всім вимогам УЄФА.

Відомі гравці

За роки свого існування через «Карпати» (Кам'янка-Бузька) пройшло багато відомих футболістів, серед яких:

 • Андрій Гусін
 • Андрій Тлумак
 • Олег Герасимюк
 • Роман Вантух
 • Тарас Кабанов

Тренери

За час свого існування «Карпати» (Кам'янка-Бузька) тренували багато відомих фахівців, серед яких:

 • Ігор Йовичевич
 • Мирон Маркевич
 • Юрій Бакалов
 • Степан Юрчишин
 • Олег Ящук

Вболівальники

«Карпати» (Кам'янка-Бузька) має велику армію вболівальників, які підтримують команду на всіх матчах. Вболівальники «Карпат» славляться своєю пристрастю та відданістю клубу.

Висновок

«Карпати» (Кам'янка-Бузька) є одним із найсильніших аматорських футбольних клубів Львівської області. Команда має багату історію та велику армію вболівальників. «Карпати» регулярно виступають у фінальній частині Кубка України серед аматорів та борються за медалі у чемпіонаті Львівської області.

Часто задаються питання

 1. Коли був створений футбольний клуб «Карпати» (Кам'янка-Бузька)?
 2. Яких успіхів добивалася команда за свою історію?
 3. На якому стадіоні проводить свої домашні матчі «Карпати» (Кам'янка-Бузька)?
 4. Які відомі футболісти виступали за «Карпати» (Кам'янка-Бузька)?
 5. Хто тренував «Карпати» (Кам'янка-Бузька)?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *