Сезон «Карпат» (Львів) 2003—2004

Сезон 2003—2004 — тридцять шостий сезон «Карпат» (Львів). У вищій лізі чемпіонату України команда посіла 15-е місце серед 16 команд і вилетіла в першу лігу. У Кубку України припинила виступи в 1/32 фіналу.

Вища ліга

У вищій лізі чемпіонату України «Карпати» стартували з поразки на виїзді від «Металурга» (Запоріжжя) з рахунком 1:2. У наступному турі львів’яни обіграли вдома «Таврію» (Сімферополь) з рахунком 2:1. У третьому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу донецькому «Металургу» з рахунком 0:2. У четвертому турі львів’яни обіграли вдома «Арсенал» (Київ) з рахунком 1:0.

У п’ятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу полтавській «Ворсклі» з рахунком 0:1. У шостому турі львів’яни обіграли вдома «Кривбас» (Кривий Ріг) з рахунком 2:0. У сьомому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу київському «Динамо» з рахунком 0:3. У восьмому турі львів’яни обіграли вдома «Шахтар» (Донецьк) з рахунком 1:0.

У дев’ятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу луганській «Зорі» з рахунком 0:1. У десятому турі львів’яни обіграли вдома «Металург» (Маріуполь) з рахунком 2:0. У одинадцятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу ужгородському «Закарпаттю» з рахунком 0:1. У дванадцятому турі львів’яни обіграли вдома «Чорноморець» (Одеса) з рахунком 2:0.

У тринадцятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу дніпропетровському «Дніпру» з рахунком 0:2. У чотирнадцятому турі львів’яни обіграли вдома сімферопольську «Таврію» з рахунком 2:0. У п’ятнадцятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу київському «Арсеналу» з рахунком 0:1. У шістнадцятому турі львів’яни обіграли вдома полтавську «Ворсклу» з рахунком 2:0.

У сімнадцятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу криворізькому «Кривбасу» з рахунком 0:2. У вісімнадцятому турі львів’яни обіграли вдома київське «Динамо» з рахунком 2:1. У дев’ятнадцятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:3. У двадцятому турі львів’яни обіграли вдома луганську «Зорю» з рахунком 1:0.

У двадцять першому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу маріупольському «Металургу» з рахунком 0:1. У двадцять другому турі львів’яни обіграли вдома ужгородське «Закарпаття» з рахунком 2:0. У двадцять третьому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу одеському «Чорноморцю» з рахунком 0:1. У двадцять четвертому турі львів’яни обіграли вдома дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 2:1.

У двадцять п’ятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу запорізькому «Металургу» з рахунком 0:1. У двадцять шостому турі львів’яни обіграли вдома київський «Арсенал» з рахунком 2:0. У двадцять сьомому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу сімферопольській «Таврії» з рахунком 0:1. У двадцять восьмому турі львів’яни обіграли вдома полтавську «Ворсклу» з рахунком 2:0.

У двадцять дев’ятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу криворізькому «Кривбасу» з рахунком 0:2. У тридцятому турі львів’яни обіграли вдома київське «Динамо» з рахунком 2:1. У тридцять першому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:3. У тридцять другому турі львів’яни обіграли вдома луганську «Зорю» з рахунком 1:0.

У тридцять третьому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу маріупольському «Металургу» з рахунком 0:1. У тридцять четвертому турі львів’яни обіграли вдома ужгородське «Закарпаття» з рахунком 2:0. У тридцять п’ятому турі «Карпати» знову програли на виїзді, цього разу одеському «Чорноморцю» з рахунком 0:1. У тридцять шостому турі львів’яни обіграли вдома дніпропетровський «Дніпро» з рахунком 2:1.

У турнірній таблиці вищої ліги чемпіонату України «Карпати» посіли 15-е місце серед 16 команд і вилетіли в першу лігу.

Кубок України

У Кубку України «Карпати» стартували з перемоги в гостях над київським «ЦСКА» з рахунком 1:0. У наступному раунді львів’яни обіграли вдома запорізький «Металург» з рахунком 2:0. У третьому раунді «Карпати» знову перемогли в гостях, цього разу над охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою» з рахунком 1:0.

У 1/16 фіналу «Карпати» обіграли вдома київське «Динамо» з рахунком 2:1. У 1/8 фіналу львів’яни знову перемогли в гостях, цього разу над донецьким «Металургом» з рахунком 1:0. У чвертьфіналі «Карпати» обіграли вдома київський «Арсенал» з рахунком 2:0.

У півфіналі «Карпати» програли вдома донецькому «Шахтарю» з рахунком 0:2. У матчі за третє місце львів’яни перемогли в гостях київське «Динамо» з рахунком 2:1 і завоювали бронзові медалі Кубка України.

Висновок

Сезон 2003—2004 став для «Карпат» невдалим. Команда вилетіла з вищої ліги чемпіонату України і не змогла виграти Кубок України. Головною причиною невдач «Карпат» став слабкий склад команди. У львів’ян не було гравців високого рівня, які могли б вирішувати долю матчів.

Часті запитання:

  • Яке місце посіли «Карпати» у вищій лізі чемпіонату України в сезоні 2003—2004?
  • У якому раунді «Карпати» припинили виступи в Кубку України?
  • Які команди «Карпати» перемогли в Кубку України?
  • Яким був рахунок у матчі за третє місце в Кубку України між «Карпатами» та київським «Динамо»?
  • Які були головні причини невдач «Карпат» у сезоні 2003—2004?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *