Стадіон «Беса Секулу XXI»: Історія та Характеристики

Історія Стадіону

Стадіон «Беса Секулу XXI», також відомий як «Ештадіу ду Беса Секулу ХХІ», є сучасним спортивним комплексом у португальському місті Порту. Цей стадіон був побудований на місці колишнього стадіону «Ештадіу ду Беса», який приймав футбольні матчі ще з 1926 року.

У 1998 році було розпочато реконструкцію східної трибуни стадіону «Беса», і незабаром після цього були проведені роботи з реконструкції західної, північної та південної трибун. Новий стадіон був відкритий 30 грудня 2003 року товариською грою між місцевим клубом «Боавішта» та іспанською «Малагою».

Характеристика Стадіону

Стадіон «Беса Секулу XXI» є одним з найсучасніших футбольних стадіонів у Португалії. Він має місткість 28 263 глядачів і відповідає всім вимогам УЄФА для проведення міжнародних матчів.

Поле стадіону має розміри 105 x 68 метрів і покрите природним газоном. Також на стадіоні є сучасні системи освітлення, звуку та відео.

Особливі Події

Стадіон «Беса Секулу XXI» приймав багато важливих футбольних подій, включаючи матчі національної збірної Португалії, фінали Кубка Португалії та міжнародні клубні турніри.

У 2004 році стадіон прийняв деякі матчі чемпіонату Європи з футболу, який проходив у Португалії. Також на «Беса Секулу XXI» проходили матчі Молодіжного чемпіонату світу з футболу 2021 року.

Поточне Використання

Стадіон «Беса Секулу XXI» є домашньою ареною для футбольного клубу «Боавішта». Крім того, стадіон часто використовується для проведення концертів та інших культурних заходів.

Висновок

Стадіон «Беса Секулу XXI» є одним з найкращих футбольних стадіонів у Португалії. Він має сучасне обладнання і відповідає всім вимогам для проведення міжнародних матчів. Стадіон приймав багато важливих футбольних подій і продовжує бути популярним місцем для проведення спортивних і культурних заходів.

Поширені Запитання

 1. Скільки глядачів вміщує стадіон «Беса Секулу XXI»?
  Відповідь: Стадіон «Беса Секулу XXI» вміщує 28 263 глядачі.

 2. Коли був відкритий стадіон «Беса Секулу XXI»?
  Відповідь: Стадіон «Беса Секулу XXI» був відкритий 30 грудня 2003 року.

 3. Який клуб є домашнім для стадіону «Беса Секулу XXI»?
  Відповідь: Домашнім клубом для стадіону «Беса Секулу XXI» є футбольний клуб «Боавішта».

 4. Які важливі футбольні події проходили на стадіоні «Беса Секулу XXI»?
  Відповідь: Стадіон «Беса Секулу XXI» приймав матчі національної збірної Португалії, фінали Кубка Португалії, міжнародні клубні турніри, а також деякі матчі чемпіонату Європи з футболу 2004 року та Молодіжного чемпіонату світу з футболу 2021 року.

 5. Для чого ще використовується стадіон «Беса Секулу XXI»?
  Відповідь: Крім футбольних матчів, стадіон «Беса Секулу XXI» часто використовується для проведення концертів та інших культурних заходів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *