«Нафком» — український футбольний клуб з міста Бровари Київської області

Історія

Футбольний клуб «Нафком» був заснований у 2001 році у місті Бровари Київської області. Ініціаторами створення клубу стали місцеві підприємці, які захоплювалися футболом та хотіли розвивати цей вид спорту у своєму місті. Першим президентом клубу став Віталій Хомутинник, який очолював його до 2014 року.

Виступи у чемпіонатах України

У 2001 році «Нафком» отримав професіональний статус та розпочав свої виступи у другій лізі чемпіонату України. У своєму першому сезоні команда зайняла 12-е місце, але вже у наступному сезоні піднялася на 4-е місце. У 2004 році «Нафком» став чемпіоном другої ліги та вийшов до першої ліги.

У першій лізі «Нафком» виступав до 2008 року, але жодного разу не зміг вибороти путівку до вищої ліги. Найкращим результатом команди стало 4-е місце у сезоні 2005/06. У 2008 році «Нафком» вилетів з першої ліги та повернувся до другої ліги.

У другій лізі «Нафком» виступав до 2014 року. У цей період команда кілька разів була близька до того, щоб повернутися до першої ліги, але жодного разу не змогла цього зробити. У 2014 році «Нафком» був розформований через фінансові проблеми.

Кубок України

«Нафком» тричі брав участь у розіграші Кубка України. У 2002 році команда дійшла до 1/16 фіналу, де поступилася київському «Динамо». У 2006 році «Нафком» також дійшов до 1/16 фіналу, але цього разу поступився донецькому «Шахтарю». У 2008 році «Нафком» дійшов до 1/8 фіналу, де поступився київському «Арсеналу».

Досягнення

* Чемпіон другої ліги України (1): 2004

Відомі гравці

* Олександр Алієв
* Артем Мілевський
* Євген Селезньов
* Олександр Гладкий
* Олександр Рикун

Висновок

«Нафком» був одним із найсильніших футбольних клубів Київської області. Команда виступала у другій лізі чемпіонату України та тричі брала участь у розіграші Кубка України. У 2014 році «Нафком» був розформований через фінансові проблеми.

5 запитань, що часто задаються по темі статті

1. Коли був заснований футбольний клуб «Нафком»?
2. У якому місті базується «Нафком»?
3. Які найкращі досягнення має «Нафком»?
4. Які відомі гравці виступали за «Нафком»?
5. Чому «Нафком» був розформований?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *