Друга ліга України з футболу 2013–2014: Першість без регіональних кордонів

Друга ліга України з футболу в сезоні 2013-2014 років пише нову історію вітчизняного футболу. Уперше після сезону 1994/1995 учасники другої ліги не розбиті на групи за регіонами, що робить змагання більш відкритими та захоплюючими.

Давайте поринемо у світ футбольної боротьби та дізнаємося більше про цей знаковий сезон.

Формат змагань

У сезоні 2013-2014 до Другої ліги України заявилися 13 команд, які були поділені на дві групи: групу А та групу Б. Кожна команда зіграла по два матчі з кожним суперником у своїй групі. Після завершення регулярного сезону чотири найкращі команди з кожної групи вийшли до фінального етапу.

У фінальному етапі команди зіграли по одному матчу з кожним суперником з протилежної групи. За підсумками фінального етапу були визначені переможець Другої ліги та команди, які вийшли до Першої ліги.

Переможці та призери

Переможцем Другої ліги України в сезоні 2013-2014 стала команда «Гірник-спорт» з міста Комсомольськ. Команда під керівництвом Олега Ратія продемонструвала стабільну гру протягом усього сезону та заслужено піднялася до Першої ліги.

Срібним призером стала команда «Оболонь-Бровар» з Києва, а третє місце посіла команда «Нафтовик-Укрнафта» з міста Охтирка.

Вихід до Першої ліги

Крім переможця, до Першої ліги вийшли ще три команди: «Оболонь-Бровар», «Нафтовик-Укрнафта» та «СК Дніпро-1». Команда «СК Дніпро-1» отримала право на підвищення в класі через зняття з турніру команди «Металіст» з міста Харків.

Цікаві факти сезону

У сезоні 2013-2014 у Другій лізі України було забито 1000 голів, що є рекордним показником за всю історію турніру.

Найрезультативнішим гравцем сезону став форвард команди «Гірник-спорт» Артем Чорний, який забив 25 голів.

Усі 13 команд-учасниць Другої ліги України у сезоні 2013-2014 вперше за 20 років отримали однакове фінансування від Професіональної футбольної ліги України.

Висновок

Сезон 2013-2014 у Другій лізі України став поворотним моментом в історії турніру. Відмова від поділу на регіональні групи зробила змагання більш відкритими та конкурентними.

Переможцем турніру стала команда «Гірник-спорт», яка продемонструвала стабільну та якісну гру протягом усього сезону. До Першої ліги також вийшли «Оболонь-Бровар», «Нафтовик-Укрнафта» та «СК Дніпро-1».

Сезон 2013-2014 у Другій лізі України запам’ятався не лише своєю напруженою боротьбою, а й рекордним показником кількості забитих голів.


Запитання, що часто задаються

  1. Як змінився формат змагань у Другій лізі України в сезоні 2013-2014?
  2. Яка команда стала переможцем Другої ліги України в сезоні 2013-2014?
  3. Які команди вийшли до Першої ліги разом із переможцем?
  4. Скільки голів було забито в Другій лізі України в сезоні 2013-2014?
  5. Хто став найрезультативнішим гравцем сезону?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *