Чемпіонат світу з футболу серед 17-річних: історія, команди, переможці та цікаві факти

Історія чемпіонату світу з футболу серед 17-річних

Чемпіонат світу з футболу серед 17-річних вперше було проведено у 1985 році. Турнір заснувала ФІФА, міжнародна федерація футболу. Чемпіонат проводиться що два роки, і він є одним з найбільших футбольних змагань серед молодіжних команд у світі. У чемпіонаті беруть участь 24 команди, які представляють усі континенти.

Команди, що беруть участь у чемпіонаті світу з футболу серед 17-річних

У чемпіонаті світу з футболу серед 17-річних беруть участь команди з усіх континентів. Найбільш успішною командою в історії чемпіонату є Бразилія, яка виграла турнір п’ять разів. Іншими успішними командами є Нігерія, яка виграла турнір чотири рази, і Мексика, яка виграла турнір тричі.

Переможці чемпіонату світу з футболу серед 17-річних

За всю історію чемпіонату світу з футболу серед 17-річних його вигравало 15 різних команд. Найбільш успішною командою є Бразилія, яка вигравала турнір п’ять разів. Іншими успішними командами є Нігерія, яка вигравала турнір чотири рази, і Мексика, яка вигравала турнір тричі.

Цікаві факти про чемпіонат світу з футболу серед 17-річних

Чемпіонат світу з футболу серед 17-річних є одним з найцікавіших футбольних змагань у світі. Ось деякі цікаві факти про чемпіонат:

 • Найбільша перемога в історії чемпіонату була здобута збірною Німеччини в 1997 році, коли вони обіграли збірну Бразилії з рахунком 8:0.
 • Найбільша кількість голів у фінальному матчі чемпіонату була забита у 2011 році, коли збірна Мексики обіграла збірну Уругваю з рахунком 6:3.
 • Найкращим бомбардиром в історії чемпіонату є мексиканець Хав’єр Ернандес, який забив 11 голів.

Висновок

Чемпіонат світу з футболу серед 17-річних є одним з найпрестижніших футбольних турнірів серед молодіжних команд у світі. Турнір проводиться що два роки, і в ньому беруть участь 24 команди, які представляють усі континенти. Найбільш успішною командою в історії чемпіонату є Бразилія, яка виграла турнір п’ять разів. Іншими успішними командами є Нігерія, яка вигравала турнір чотири рази, і Мексика, яка вигравала турнір тричі.

Часті запитання

 1. Коли вперше пройшов чемпіонат світу з футболу серед 17-річних?
 2. У 1985 році.
 3. Яка команда є найбільш успішною в історії чемпіонату?
 4. Бразилія.
 5. Який гравець є найкращим бомбардиром в історії чемпіонату?
 6. Хав’єр Ернандес (Мексика).
 7. Скільки команд беруть участь у чемпіонаті?
 8. 24 команди.
 9. Де проводиться чемпіонат?
 10. У різних країнах світу.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *