Фінал чемпіонату світу з футболу 2002 року

Чемпіонат світу з футболу FIFA 2002 року, 17-й чемпіонат світу з футболу FIFA, був міжнародним футбольним турніром, який проходив у Південній Кореї та Японії з 31 травня по 30 червня 2002 року. У фіналі 30 червня 2002 року на стадіоні Міжнародний у Йокогамі Бразилія перемогла Німеччину з рахунком 2–0. Це була п’ята перемога Бразилії на Кубку світу, що зробило її єдиною командою, яка виграла Кубок світу п’ять разів.

Історія

Фінальний матч чемпіонату світу з футболу 2002 року був дуже очікуваною подією. У фінал вийшли дві найсильніші команди турніру – Бразилія та Німеччина. Бразилія була чинним чемпіоном світу і переможцем чемпіонату світу 1994 року, а Німеччина вигравала два попередні чемпіонати світу в 1990 і 1994 роках. Фінальний матч між цими двома командами мав визначити переможця чемпіонату світу 2002 року.

Матч

Фінальний матч між Бразилією та Німеччиною був дуже рівним і напруженим. Обидві команди мали кілька хороших моментів для взяття воріт, але голів у першому таймі забито не було. У другому таймі Бразилія змогла двічі вразити ворота Німеччини. Перший гол забив Роналдо на 67-й хвилині, а другий гол забив Рівалдо на 79-й хвилині. Німеччина не змогла відігратися і Бразилія виграла матч з рахунком 2–0.

Чемпіон світу

Перемога у фінальному матчі зробила Бразилію чемпіоном світу з футболу 2002 року. Це була п’ята перемога Бразилії на Кубку світу, що зробило її єдиною командою, яка виграла Кубок світу п’ять разів. Бразилія стала першою командою, яка виграла Кубок світу в Азії, і першою командою з Південної Америки, яка виграла Кубок світу на двох континентах. Капітан команди Бразилії Кафу став першим гравцем, який став чемпіоном світу тричі.

Поразка Німеччини

Для Німеччини поразка у фіналі чемпіонату світу 2002 року була великим розчаруванням. Німеччина була однією з фаворитів турніру і мала реальні шанси на перемогу. Однак, у фінальному матчі Німеччина поступилася Бразилії з рахунком 2:0. Для Німеччини це була третя поразка у фіналах чемпіонатів світу.

Значення фіналу

Фінальний матч чемпіонату світу з футболу 2002 року став одним із найпам’ятніших фіналів в історії чемпіонатів світу. Цей матч був дуже рівним і напруженим, і до останньої хвилини не було ясно, хто стане переможцем. Бразилія в підсумку виграла матч і стала п’ятиразовим чемпіоном світу. Ця перемога була великою подією для Бразилії та для всього світу футболу.

Висновок

Фінальний матч чемпіонату світу з футболу 2002 року був одним із найпам’ятніших матчів в історії чемпіонатів світу. Бразилія стала єдиною командою, яка виграла Кубок світу п’ять разів. Німеччина зазнала третьої поразки у фіналах чемпіонатів світу.

Запитання, що часто задаються

 1. Хто виграв фінал чемпіонату світу з футболу 2002 року?
  Бразилія перемогла Німеччину з рахунком 2–0.
 2. Де проходив фінал чемпіонату світу з футболу 2002 року?
  Фінальний матч проходив на стадіоні Міжнародний у Йокогамі.
 3. Хто забив голи за Бразилію у фінальному матчі?
  Роналдо та Рівалдо забили голи за Бразилію у фінальному матчі.
 4. Скільки разів Бразилія вигравала Кубок світу?
  Бразилія вигравала Кубок світу п’ять разів, що є рекордом для чемпіонатів світу.
 5. Яка команда була чинним чемпіоном світу перед чемпіонатом світу 2002 року?
  Бразилія була чинним чемпіоном світу перед чемпіонатом світу 2002 року, оскільки вони виграли Кубок світу 1998 року.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *