Яка відповідь є правильною?

  • Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральним цукрознижувальними препаратами.
  • При кето ацидозі.
  • При вагітності.
  • При необхідності хірургічного втручання.

Показання до інсулінотерапії при ЦД 2 типу:

Цукровий діабет типу 2 є одним з найпоширеніших хронічних захворювань, яке часто вимагає введення інсуліну для глікемічного контролю. Інсулінотерапія є необхідною у багатьох випадках, коли інші методи лікування, такі як пероральні цукрознижувальні препарати, не досягають необхідного рівня глікемії. Давайте розглянемо основні показання для призначення інсулінотерапії при цукровому діабеті типу 2.

Перш за все, інсулінотерапія показана у випадках, коли не вдається досягти індивідуальних цілей глікемічного контролю під час застосування комбінованої терапії пероральними препаратами. Це означає, що при наявності високих рівнів глюкози в крові після прийому таблеток, лікар може вирішити призначити інсулін для покращення контролю цукру.

Додатковим важливим показанням для інсулінотерапії є кетоацидоз – серйозне ускладнення цукрового діабету, що виникає при високому рівні цукру в крові та недостатності інсуліну. У таких випадках негайно потрібно введення зовнішнього джерела інсуліну для нормалізації глюкози та запобігання розвитку кетоацидотичної коми.

Також інсулінотерапія може бути показана при вагітності, коли жінка має цукровий діабет типу 2. У цей період важливо забезпечити належний контроль рівня глюкози у крові, оскільки це може вплинути на здоров’я як майки, так і плоду.

Нарешті, іншим показанням для призначення інсулінотерапії є необхідність хірургічного втручання. Перед операцією важливо налаштувати глікемічний контроль, щоб уникнути ускладнень під час і після операції. У цьому випадку інсулін може бути необхідним для підтримання стабільного рівня цукру в крові.

Отже, найбільш правильним варіантом показань для інсулінотерапії при цукровому діабеті типу 2 є “Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральним цукрознижувальними препаратами.” Це підкреслює важливість переходу до інсуліну у випадках, коли інші методи лікування виявляються недостатніми для контролю цукру в крові.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *