Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит, також відомий як артроз, є одним з найпоширеніших захворювань суглобів у світі. За останні роки він став проблемою не лише для лікрів, але і для пацієнтів, які стикаються з болями в суглобах та обмеженням руху. Давайте розглянемо деякі епідеміологічні аспекти остеоартриту.

Одним із поширених тверджень про остеоартрит є те, що станом на 2019 рік у світі нараховувалось близько 40 мільйонів пацієнтів з цим захворюванням. Це високий показник, що свідчить про необхідність пошуку ефективних методів лікування та профілактики остеоартриту.

Ще одним важливим фактом є те, що близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом є людьми старше 55 років. Це знову підкреслює значення ранньої діагностики та вчасного лікування цього захворювання, особливо серед літніх людей.

Наскільки до статистики, приблизно 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки. Це може бути пов’язано з більш високою чутливістю жіночого організму до різних факторів, що сприяють розвитку захворювання.

Щодо прогнозів на майбутнє, не можна стверджувати, що поширеність остеоартриту в глобальному масштабі буде зменшуватися у найближчі 10 років. На жаль, зростання середнього віку населення та збільшення числа факторів ризику (наприклад, ожиріння та нездоровий спосіб життя) можуть призвести до збільшення кількості хворих на остеоартрит.

Отже, з урахуванням всіх вищезазначених фактів, можна стверджувати, що найбільш правильним варіантом є твердження: “Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років”.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *