Допомога українцям у Польщі: Все, що вам потрібно знати

У цій статті ви дізнаєтеся:

* Як отримати гуманітарну допомогу від Бедронки
* Що потрібно знати про медичне обслуговування в Польщі
* Як знайти роботу та житло
* Як отримати освіту та соціальну допомогу
* Як інтегруватися в польське суспільство

Гуманітарна допомога від Бедронки

Бедронка – один з найбільших продуктових магазинів у Польщі, який надає гуманітарну допомогу українцям. Для того, щоб її отримати, потрібно прийти до найближчого магазину і звернутися до адміністрації. З собою потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також свідоцтва про народження дітей.

Медичне обслуговування в Польщі

Українці, які мають право на тимчасовий захист у Польщі, можуть користуватися безкоштовним медичним обслуговуванням на тих же умовах, що і громадяни Польщі. Для цього потрібно звернутися до найближчого медичного закладу та надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Робота та житло для українців в Польщі

Українці, які мають право на тимчасовий захист у Польщі, можуть легально працювати в країні. Для цього потрібно подати заяву на отримання номера PESEL, зареєструватися в місцевому управлінні праці та отримати дозвіл на працевлаштування. Знайти роботу можна через державну службу зайнятості або самостійно через інтернет-сайти та газети.

Знайти житло українцям в Польщі може бути складно, але є кілька способів це зробити. Можна звернутися до місцевих органів влади, які можуть надати інформацію про доступне житло. Також можна знайти житло через риелторські компанії або самостійно через інтернет-сайти та газети.

Освіта та соціальна допомога для українців в Польщі

Українські діти, які мають право на тимчасовий захист у Польщі, можуть відвідувати державні школи на тих же умовах, що і громадяни Польщі. Для цього потрібно звернутися до найближчої школи та надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Також українські діти можуть відвідувати приватні школи, але за це потрібно платити.

Українці, які мають право на тимчасовий захист у Польщі, можуть отримувати соціальну допомогу на тих же умовах, що і громадяни Польщі. Для цього потрібно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення та надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Інтеграція українців у польське суспільство

Українцям, які мають право на тимчасовий захист у Польщі, надається допомога в інтеграції в польське суспільство. Ця допомога включає в себе курси польської мови, культурні заходи та інші програми. Для того, щоб отримати допомогу в інтеграції, потрібно звернутися до місцевого органу влади.

Висновок

Українці, які отримали право на тимчасовий захист у Польщі, можуть розраховувати на всебічну допомогу від держави та громадських організацій. Ця допомога включає гуманітарну допомогу, медичне обслуговування, роботу, житло, освіту, соціальну допомогу та інтеграцію в польське суспільство.

Поширені запитання:

1. Як довго я можу залишатися в Польщі з правом на тимчасовий захист?
– Право на тимчасовий захист діє 18 місяців з можливістю продовження ще на 18 місяців.

2. Які документи потрібні для отримання права на тимчасовий захист?
– Для отримання права на тимчасовий захист потрібен паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також свідоцтва про народження дітей.

3. Де я можу отримати гуманітарну допомогу?
– Гуманітарну допомогу можна отримати в магазинах Бедронка, а також у пунктах прийому біженців.

4. Де я можу отримати безкоштовне медичне обслуговування?
– Безкоштовне медичне обслуговування можна отримати в державних медичних закладах.

5. Як я можу знайти роботу в Польщі?
– Роботу в Польщі можна знайти через державну службу зайнятості або самостійно через інтернет-сайти та газети.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *