“`html

Історія турніру

Кубок Європи зі спортивної ходьби – це щорічний міжнародний змагання з легкої атлетики в дисципліні спортивної ходьби. Турнір засновано у 1996 році Європейською легкоатлетичною асоціацією (EAA). Перший Кубок Європи був проведений у 1997 році в чеському місті Дубніце над Вагом.

Проведення турніру 2019 року

Кубок Європи зі спортивної ходьби 2019 року відбувся 19 травня в литовському місті Алітус. Траса змагань була прокладена колом довжиною 1 кілометр у центральній частині міста. Для підготовки траси була закуплена спеціальна гумова крихта, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку для спортсменів.

Результати змагань

У чоловічій ходьбі на 20 км перемогу здобув іспанець Альваро Мартін. Срібну медаль виборов українець Ігор Главан, а бронзу – білорус Дмитро Дюбін.

Серед жінок на цій же дистанції першою стала іспанка Марія Перес. Срібло отримала білоруска Анастасія Яцевич, а бронзу – іспанка Лаура Гарсія-Каро.

На дистанції 50 км перемогу святкував українець Сергій Будза. Другим став поляк Рафал Аугустін, а третім – словак Матей Тот.

Командні результати

У командному заліку серед чоловіків перемогу здобула Іспанія, друге місце посіла Україна, а третє – Білорусь.

Серед жінок перемогла також Іспанія, другою стала Україна, а третьою – Білорусь.

Учасники змагань

У Кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року взяли участь представники 20 країн Європи. Серед них були як досвідчені спортсмени, так і молоді таланти.

Список країн-учасниць

* Австрія
* Білорусь
* Болгарія
* Чехія
* Естонія
* Фінляндія
* Франція
* Німеччина
* Греція
* Угорщина
* Ірландія
* Італія
* Латвія
* Литва
* Португалія
* Румунія
* Словаччина
* Іспанія
* Україна
* Велика Британія

Значення змагань

Кубок Європи зі спортивної ходьби є важливим змаганням у календарі легкої атлетики. Турнір дає можливість спортсменам продемонструвати свій рівень підготовки, а також заробити очки для своєї країни в європейському рейтингу. Для молодих спортсменів Кубок Європи є відмінною нагодою отримати досвід міжнародних змагань і заявити про себе на світовій арені.

Кубок Європи зі спортивної ходьби 2019 року став успішним змаганням, що пройшло на високому організаційному рівні. Турнір дозволив спортсменам проявити свою майстерність, а також дав можливість визначити найсильніших у Європі у цій дисципліні легкої атлетики.

Часті запитання

1. Коли відбувся Кубок Європи зі спортивної ходьби 2019 року?
2. Де відбувся Кубок Європи зі спортивної ходьби 2019 року?
3. Які країни взяли участь у Кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року?
4. Хто став переможцем чоловічої ходьби на 20 км на Кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року?
5. Яка країна перемогла в командному заліку серед жінок на Кубку Європи зі спортивної ходьби 2019 року?

“`

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *