НХЛ у сезоні 2016—2017: від старту сезону до визначення чемпіона

100-й регулярний чемпіонат НХЛ (99-й ігровий)

НХЛ у сезоні 2016—2017 — незабутній 100-й регулярний чемпіонат Національної хокейної ліги (НХЛ), 99-й ігровий сезон ліги загалом. Сезон стартував 12 жовтня 2016 року, а регулярна першість завершилася 9 квітня 2017 року. В цей час 31 команда ліги, розділені на Східну та Західну конференції, змагалася за право вийти в плей-оф на Кубок Стенлі.

Початок сезону: очікування та виклики

Сезон 2016—2017 розпочався з високими очікуваннями серед уболівальників та експертів. Після захоплюючого фіналу Кубка Стенлі між "Піттсбург Пінгвінс" та "Сан-Хосе Шаркс" у попередньому сезоні, фанати з нетерпінням чекали на нові хвилюючі матчі. Однак перед командами стояли серйозні виклики. Деякі команди переживали зміни в складі та тренерському штабі, тоді як інші боролися з травмами ключових гравців.

Регулярний сезон: інтриги та боротьба

Регулярний сезон НХЛ у 2016—2017 роках був сповнений інтриг та боротьби. Кілька команд, таких як "Вашингтон Кепіталз" та "Коламбус Блю Джекетс", здивували експертів та вболівальників, посівши високі місця у своїх конференціях. У той же час інші команди, такі як "Бостон Брюїнз" та "Детройт Ред Вінгз", не змогли повторити свої успіхи в попередніх сезонах.

Плей-оф: драматичні протистояння та несподівані результати

Плей-оф на Кубок Стенлі у 2017 році видався одним із найдраматичніших та непередбачуваних за всю історію НХЛ. Серії плей-оф були насичені захоплюючими матчами, несподіваними результатами та героїчними виступами окремих гравців. Команди демонстрували неймовірну стійкість та відданість, борючись за перемогу у кожному матчі.

Фінал Кубка Стенлі: тріумф "Піттсбург Пінгвінс"

Фінал Кубка Стенлі 2017 року став епічною завершальною подією сезону. "Піттсбург Пінгвінс" зіткнулися з "Нашвілл Предаторз" у захоплюючій серії, де жодна команда не хотіла поступатися. Однак "Пінгвінс", завдяки лідерству суперзірки Сідні Кросбі, здобули перемогу в серії та вп'яте за історію клубу стали володарями Кубка Стенлі.

Сезон 2016—2017 у числах:

 • Матчі регулярного сезону: 1271
 • Загальна кількість голів у регулярному сезоні: 7413
 • Найбільше голів за сезон: Олександр Овечкін (Вашингтон Кепіталз) — 69
 • Найбільше очок за сезон: Коннор Мак-Девід (Едмонтон Ойлерз) — 100
 • Найкращий воротар за відсотком сейвів: Брейден Холтбі (Вашингтон Кепіталз) — 92,2%
 • Найкращий воротар за коефіцієнтом надійності: Корі Кроуфорд (Чикаго Блекхокс) — 2,00

Висновок

НХЛ у сезоні 2016—2017 подарував уболівальникам незабутні моменти, захоплюючі матчі та несподівані результати. Від старту регулярного сезону до вирішального фіналу Кубка Стенлі, цей сезон був сповнений інтриг та емоцій. Пам'ятні виступи окремих гравців, героїчні перемоги та розбиті надії створили захоплюючу розповідь, яка назавжди залишиться в історії НХЛ.

5 найчастіше задаваних запитань про сезон НХЛ 2016—2017:

 1. Хто став володарем Кубка Стенлі у сезоні 2016—2017?
 2. Який гравець забив найбільше голів у регулярному сезоні?
 3. Який гравець набрав найбільше очок у регулярному сезоні?
 4. Який воротар мав найвищий відсоток сейвів у регулярному сезоні?
 5. Який воротар мав найкращий коефіцієнт надійності у регулярному сезоні?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *