Гран-прі США 2022: Хемілтон здобуває перемогу, а Ферстаппен втрачає очки

4. Леклер завершує гонку на третьому місці

5. Перебіг гонки

6. Результати гонки

7. Ситуація в чемпіонаті

8. Оцінка Гран-прі США

Гран-прі США 2022 року було захоплюючою гонкою з несподіваними поворотами подій. Льюїс Хемілтон здобув перемогу, а Макс Ферстаппен вибув з гонки, що дозволило британцю зменшити розрив у чемпіонаті.

Перемога Хемілтона у Гран-прі США стала його першою в цьому сезоні. Він стартував з другого місця, але швидко обійшов Карлоса Сайнса-молодшого і вийшов у лідери. Після цього він контролював перебіг гонки, не дозволяючи своїм суперникам наздогнати його.

Ферстаппен вибув з гонки на 22-му колі. Він втратив контроль над своїм автомобілем і вилетів з траси, врізавшись у стіну. Цей інцидент став шостим сходженням голландця в цьому сезоні.

Расселл фінішував другим, а Леклер завершив гонку на третьому місці. Це був найкращий результат для Расселла в цьому сезоні, а Леклер вп'яте піднявся на подіум.

Гонка була повна несподіваних поворотів подій. Себастьян Феттель і Фернандо Алонсо зійшли з дистанції після зіткнення на першому колі. Після цього сталася масштабна аварія за участю Ніколаса Латіфі, Джорджа Расселла та Юкі Цуноди.

У результаті гонки Хемілтон збільшив свій відрив від Ферстаппена в чемпіонаті до 111 очок. Расселл піднявся на друге місце, а Леклер тепер третій.

Гран-прі США 2022 року стало захоплюючою гонкою, яка порадувала вболівальників Формули-1 несподіваними поворотами подій і напруженою боротьбою.