Гран-прі Японії: Офіційна перегонова Формули-1 на трасі Судзука


Історія Гран-прі Японії

Гран-прі Японії — це щорічна гонка Формули-1, яка проводиться в Японії з 1976 року. З того часу вона стала однією з найпопулярніших і престижних гонок у календарі Формули-1.

Перша гонка Гран-прі Японії була проведена на трасі Фудзі в 1976 році. Траса Фудзі була високошвидкісною і небезпечною, і в 1977 році вона була замінена на трасу Судзука. Траса Судзука є більш технічною і вимогливою, і вона вважається однією з найкращих трас Формули-1 у світі.

Гран-прі Японії зазвичай проводиться в жовтні або листопаді. Гонка складається з 53 кіл на трасі завдовжки 5,807 кілометрів. Переможцем Гран-прі Японії стає пілот, який пройде всі кола за найменший час.


Траса Судзука

Траса Судзука знаходиться в японському місті Судзука. Вона була побудована в 1962 році і є однією з найвідоміших трас Формули-1 у світі.

Траса Судзука має довжину 5,807 кілометрів і складається з 18 поворотів. Вона відома своїми численними поворотами і перепадами висот, що робить її дуже складною для пілотів.

На трасі Судзука проводиться не тільки Гран-прі Японії. Вона також є місцем проведення інших автоперегонів, таких як Супер-Гран-прі Японії і 1000 кілометрів Судзуки.


Переможці Гран-прі Японії

За всю історію Гран-прі Японії в ній перемогло багато відомих пілотів. Серед них:

 • Міхаель Шумахер (6 перемог)
 • Ален Прост (4 перемоги)
 • Айртон Сенна (3 перемоги)
 • Ніко Росберг (2 перемоги)
 • Льюїс Хемілтон (2 перемоги)

Гран-прі Японії в 2023 році

Гран-прі Японії в 2023 році пройшла 9 жовтня на трасі Судзука. Переможцем гонки став Макс Ферстаппен з команди Red Bull Racing. Це була його третя перемога в Гран-прі Японії і його одинадцята перемога в сезоні 2023 року.

Друге місце в гонці посів Серхіо Перес з команди Red Bull Racing, а третє місце посів Шарль Леклер з команди Ferrari. Льюїс Хемілтон з команди Mercedes фінішував четвертим, а Карлос Сайнс з команди Ferrari фінішував п’ятим.


Висновок

Гран-прі Японії є одним з найпопулярніших і престижних гонок у календарі Формули-1. Гонка проводиться на трасі Судзука в Японії і приваблює велику кількість глядачів кожного року.

Гран-прі Японії є унікальною гонкою, яка поєднує в собі високі швидкості, технічні повороти і красиві краєвиди. Це гонка, яку обов’язково повинні подивитися всі любителі Формули-1.


Часті запитання

 1. Коли проводиться Гран-прі Японії?
  Гран-прі Японії зазвичай проводиться в жовтні або листопаді.
 2. Де проводиться Гран-прі Японії?
  Гран-прі Японії проводиться на трасі Судзука в японському місті Судзука.
 3. Яка довжина траси Судзука?
  Траса Судзука має довжину 5,807 кілометрів і складається з 18 поворотів.
 4. Хто є найбільш успішним пілотом в історії Гран-прі Японії?
  Найбільш успішним пілотом в історії Гран-прі Японії є Міхаель Шумахер, який виграв гонку 6 разів.
 5. Хто переміг в Гран-прі Японії в 2023 році?
  Переможцем Гран-прі Японії в 2023 році став Макс Ферстаппен з команди Red Bull Racing.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *