Олексій Столяров: від YouTube-блогера до зарученого з донькою Шойгу

Олексій Столяров:

YouTube-блогер, спортивний блогер, підприємець

Початок з нуля

Олексій Столяров народився 11 березня 1992 року в місті Кургані. У 2010 році він закінчив Курганський ліцей № 12 і вступив до Сургутського державного університету на факультет фізичної культури і спорту. У 2014 році закінчив навчання та отримав диплом за спеціальністю “Тренер-викладач”.

Спортивна кар’єра

Під час навчання в університеті Столяров почав займатися пауерліфтингом. У 2012 році він став чемпіоном Сургута серед юнаків, а в 2013 році — чемпіоном Тюменської області серед молоді. У 2014 році Столяров виконав норматив майстра спорту росії з пауерліфтингу.

Блогерська діяльність

У 2015 році Столяров створив свій канал на YouTube під назвою “Олексій Столяров”. Канал присвячений спорту, фітнесу та здорового способу життя. На каналі Столяров публікує відеоролики про свої тренування, дає поради з харчування і ділиться своїми секретами спортивного успіху.

EazyWay

У 2016 році Столяров заснував бренд спортивного одягу EazyWay. Одяг EazyWay відрізняється яскравим дизайном і високою якістю. Бренд швидко став популярним серед спортсменів і любителів спорту.

Рекорд росії

У 2017 році Столяров встановив офіційний рекорд росії з наймасовішої спортивної планки. У рекорді взяли участь 1000 осіб.

Особисте життя

У 2019 році Столяров заручився з Ксенією Шойгу, дочкою міністра оборони росії Сергія Шойгу. Весілля пари планується на 2020 рік.

Висновок

Олексій Столяров є успішним YouTube-блогером, спортивним блогером, підприємцем і рекордсменом росії. Він є прикладом для наслідування для багатьох молодих людей, які мріють про спортивну кар’єру або про власний бізнес.

Поширені запитання:

1. Хто такий Олексій Столяров?

Олексій Столяров — російський YouTube-блогер, спортивний блогер, підприємець і рекордсмен росії.

2. Коли і де народився Олексій Столяров?

Олексій Столяров народився 11 березня 1992 року в місті Кургані.

3. Яку освіту здобув Олексій Столяров?

Олексій Столяров закінчив Курганський ліцей № 12 і Сургутський державний університет за спеціальністю “Тренер-викладач”.

4. Якою спортивною діяльністю займається Олексій Столяров?

Олексій Столяров займається пауерліфтингом. У 2014 році він виконав норматив майстра спорту росії з пауерліфтингу.

5. Що таке EazyWay?

EazyWay — бренд спортивного одягу, заснований Олексієм Столяровим у 2016 році. Одяг EazyWay відрізняється яскравим дизайном і високою якістю.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *