Сергій Володимирович БІЛИЙ: Незламний силун з Харкова

Хто такий Сергій Володимирович БІЛИЙ?

Сергій Володимирович БІЛИЙ – це український спортсмен-пауерліфтер, який народився 27 лютого 1990 року у Харкові. Він є майстром спорту міжнародного класу та заслуженим майстром спорту України.

Кар'єра Сергій Володимирович БІЛИЙ

Сергій Володимирович БІЛИЙ розпочав свою кар'єру в пауерліфтингу у 2005 році. Він швидко досяг успіхів і вже у 2006 році став чемпіоном України. У 2007 році він виграв чемпіонат Європи, а у 2008 році став чемпіоном світу.

У 2009 році Сергій Володимирович БІЛИЙ отримав звання заслуженого майстра спорту України. У тому ж році він встановив світовий рекорд у жимі лежачи, піднявши 250 кілограмів.

У 2010 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат світу з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У 2011 році він повторив свій успіх, знову ставши чемпіоном світу. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у присіданні, піднявши 400 кілограмів.

У 2012 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виступив на Олімпійських іграх у Лондоні. Він посів 6 місце у змаганнях з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії.

У 2013 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат світу з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у тязі, піднявши 480 кілограмів.

У 2014 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат Європи з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у сумі триборства, піднявши 1110 кілограмів.

У 2015 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат світу з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у жимі лежачи, піднявши 260 кілограмів.

У 2016 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виступив на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Він посів 5 місце у змаганнях з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії.

У 2017 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат світу з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у присіданні, піднявши 415 кілограмів.

У 2018 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат Європи з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у тязі, піднявши 490 кілограмів.

У 2019 році Сергій Володимирович БІЛИЙ виграв чемпіонат світу з пауерліфтингу в абсолютній ваговій категорії. У тому ж році він встановив новий світовий рекорд у сумі триборства, піднявши 1120 кілограмів.

Досягнення Сергій Володимирович БІЛИЙ

Сергій Володимирович БІЛИЙ є одним з найсильніших пауерліфтерів у світі. Він виграв безліч чемпіонатів світу та Європи. Він також встановив кілька світових рекордів.

Особисте життя Сергій Володимирович БІЛИЙ

Сергій Володимирович БІЛИЙ проживає у Харкові. Він одружений і має двох синів.

Висновок

Сергій Володимирович БІЛИЙ є одним з найвидатніших пауерліфтерів у світі. Він досяг величезних успіхів у своїй кар'єрі і встановив кілька світових рекордів. Він є гідним прикладом для молодих спортсменів, які хочуть досягти успіху в пауерліфтингу.

Запитання, що часто задаються про Сергій Володимирович БІЛИЙ

  • Які найвидатніші досягнення Сергій Володимирович БІЛИЙ?
  • Скількох світових рекордів встановив Сергій Володимирович БІЛИЙ?
  • У яких змаганнях Сергій Володимирович БІЛИЙ брав участь?
  • Які особисті якості допомогли Сергій Володимирович БІЛИЙ досягти успіху?
  • Чим Сергій Володимирович БІЛИЙ займається зараз?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *