Сударик Олександр Миколайович: Життя, спортивна кар’єра та досягнення

Хто такий Сударик Олександр Миколайович?

Олександр Миколайович Сударик – український гирьовик, Майстер спорту СРСР з самбо (1981 р.), з дзюдо (1982 р.) та з гирьового спорту (1988 р.), чемпіон Збройних сил СРСР з самбо (1983 р.), багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів за версією Міжнародної федерації гирьового спорту (МФГС). Виступає у вагових категоріях до 90 кг і +90 кг.

Народився та ріс на Черкащині

Олександр Сударик народився 6 червня 1960 року в селі Хрестителеве, Чорнобаївського району, Черкаської області. З дитинства захоплювався спортом, особливо гирями та боротьбою. У юності почав тренуватися в місцевій спортивній школі, де його тренером став відомий в області майстер спорту з гирьового спорту Микола Васильович Галайко.

Спортивна кар’єра

Завдяки своїм талантам і наполегливим тренуванням Олександр Сударик досяг значних успіхів у гирьовому спорті. У 1981 році він став майстром спорту СРСР з самбо, а в 1982 році – майстром спорту СРСР з дзюдо. У 1983 році став чемпіоном Збройних сил СРСР з самбо. У 1988 році отримав звання майстра спорту СРСР з гирьового спорту.

Багаторазовий чемпіон світу серед ветеранів

Після виходу на пенсію Олександр Сударик продовжив займатися спортом і почав виступати на змаганнях серед ветеранів. Він багаторазово ставав чемпіоном світу серед ветеранів за версією Міжнародної федерації гирьового спорту (МФГС). У своїй ваговій категорії він не має собі рівних і є одним з найсильніших гирьовиків світу.

Наставник молодих спортсменів

Паралельно зі спортивною кар’єрою Олександр Сударик займається тренерською діяльністю. Він є тренером-викладачем з гирьового спорту в спортивній школі в Черкасах. Його учні неодноразово ставали призерами та чемпіонами України та світу з гирьового спорту.

Висновок

Олександр Сударик – видатний український гирьовик, який досяг значних успіхів у спортивній кар’єрі. Він є багаторазовим чемпіоном світу серед ветеранів за версією Міжнародної федерації гирьового спорту (МФГС). Спортивний талант, наполегливість і цілеспрямованість допомогли йому стати одним з найсильніших гирьовиків світу.

Питання, що часто задаються:

1. Які спортивні досягнення Олександра Сударика?
2. У яких вагових категоріях він виступає?
3. Як довго він займається гирьовим спортом?
4. Де він почав тренуватися?
5. Які його плани на майбутнє?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *