Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Змагання з Плавання В Естафеті 4×200 Метрів Вільним Стилем Серед Чоловіків На Чемпіонаті Світу З Водних Видів Спорту 2015


Загальний Огляд

Змагання з плавання в естафеті 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 відбулися 7 серпня. Змагання складались з попередніх запливів та фіналу.

Формат змагань

Запливи естафети 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків відбулися у два етапи: попередні запливи та фінал. У попередніх запливах команди змагались у дев'яти запливах по вісім команд у кожному. Найкращі вісім команд із попередніх запливів потрапляють до фіналу.

Правила естафети

Кожна команда складається з чотирьох плавців, які по черзі пропливають дистанцію 200 метрів вільним стилем. Перший плавець стартує зі стартового постаменту, а наступні три плавці стартують з води. Кожен плавець повинен пропливти свою дистанцію за певний час, інакше команда буде дискваліфікована.

Результати

Фінал естафети 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків відбувся 7 серпня о 19:00 за місцевим часом. Золоту медаль виборола збірна Великої Британії з часом 7:04,33. Срібну медаль виборола збірна США з часом 7:04,86. Бронзову медаль виборола збірна Австралії з часом 7:05,34.

Значення

Змагання з плавання в естафеті 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 стали яскравою подією світового спорту. Вони подарували глядачам незабутні емоції та враження.

Висновок

Змагання з плавання в естафеті 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2015 стали яскравим прикладом спортивної майстерності та командного духу. Перемога збірної Великої Британії стала заслуженою нагородою за наполегливу працю та відданість спорту.

Питання, Що Часто Задаються

1. Коли відбулись змагання з плавання в естафеті 4×200 метрів вільним стилем серед чоловіків?
Вони відбулись 7 серпня 2015 року.

2. Який формат змагань?
Змагання складались з попередніх запливів та фіналу.

3. Які правила естафети?
Команда складається з чотирьох плавців, які по черзі пропливають дистанцію 200 метрів вільним стилем.

4. Які результати фіналу?
Золоту медаль виборола збірна Великої Британії з часом 7:04,33. Срібну медаль виборола збірна США з часом 7:04,86. Бронзову медаль виборола збірна Австралії з часом 7:05,34.

5. Яке значення змагань?
Змагання стали яскравим прикладом спортивної майстерності та командного духу. Перемога збірної Великої Британії стала заслуженою нагородою за наполегливу працю та відданість спорту.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *