Gorenje

By admin Гру 31, 2023

Gorenje: Історія успіху словенського виробника побутової техніки

Gorenje d.d. — це акціонерна холдингова компанія, великий виробник побутової техніки з головним офісом у Веленє, Словенія. З часу свого заснування у 1950-х, Gorenje Group виросла з виробника сільськогосподарського обладнання в акціонерну холдингову компанію, яка об’єднує 47 підприємств, 33 з яких знаходяться поза межами Словенії. Є однією з найбільших словенських промислових корпорацій та одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі з виробництвом 1,65 млн одиниць великої побутової техніки щорічно. На підприємствах групи зайнято близько 9 500 працівників.

Історія розвитку

Компанія Gorenje була заснована в 1950 році як невеликий виробник сільськогосподарського обладнання. Однак у 1960-х роках компанія почала розширювати виробництво та випускати побутову техніку. У 1970-х роках Gorenje стала одним з найбільших виробників побутової техніки в Югославії.

Після розпаду Югославії у 1991 році Gorenje продовжила розширюватися та виходити на нові ринки. У 1990-х роках компанія відкрила заводи в Польщі, Чехії та Словаччині. У 2000-х роках Gorenje вийшла на ринки росії, України та Китаю.

Сьогодні Gorenje є одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі. Компанія володіє 47 підприємствами у 14 країнах світу. Продукція Gorenje експортується у понад 70 країн.

Продукція Gorenje

Gorenje виробляє широкий асортимент побутової техніки, включаючи:

* Холодильники та морозильні камери;
* Печі та духові шафи;
* Варильні поверхні;
* Витяжки;
* Пральні машини;
* Сушильні машини;
* Посудомийні машини;
* Мікрохвильові печі;
* Телевізори;
* Аудіосистеми.

Досягнення Gorenje

Gorenje є одним з найбільш інноваційних виробників побутової техніки в світі. Компанія має кілька нагород за інноваційні розробки. Gorenje також є одним з найбільш екологічно чистих виробників побутової техніки. Компанія має кілька нагород за екологічність своєї продукції.

Плани Gorenje

Gorenje планує продовжувати розширювати виробництво та виходити на нові ринки. Компанія також планує розробляти нові інноваційні продукти. Gorenje прагне стати одним з найбільших виробників побутової техніки в світі.

Висновок

Gorenje є успішною словенською компанією, яка є одним з найбільших виробників побутової техніки в Європі. Компанія має великі плани на майбутнє та прагне стати одним з найбільших виробників побутової техніки в світі.

Часті запитання

* Які побутові прилади виробляє Gorenje?
Gorenje виробляє широкий асортимент побутової техніки, включаючи холодильники та морозильні камери, печі та духові шафи, варильні поверхні, витяжки, пральні машини, сушильні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі, телевізори та аудіосистеми.

* Де знаходиться головний офіс Gorenje?
Головний офіс Gorenje знаходиться у Веленє, Словенія.

* Скільки підприємств має Gorenje?
Gorenje має 47 підприємств у 14 країнах світу.

* Скільки співробітників працює у Gorenje?
У Gorenje працює близько 9 500 співробітників.

* У які країни експортується продукція Gorenje?
Продукція Gorenje експортується у понад 70 країн світу.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *