NTT IndyCar Series — найпрестижніша серія автоперегонів з відкритими колесами Північної Америки

NTT IndyCar Series — це американська серія гонок з відкритими колесами, що проводиться IndyCar, санкціонована Міжнародним органом з автоспорту (FIA). Це найстаріша серія гонок з відкритими колесами у світі, і вона є однією з найпопулярніших форм автоспорту в Північній Америці. З моменту заснування в 1996 році серія бурхливо розвивалася і стала однією з найпопулярніших серій автоперегонів у світі.

Історія NTT IndyCar Series

NTT IndyCar Series була заснована в 1996 році Тоні Джорджем, власником Індіанаполіс Мотор Спідвей. Серія була створена як конкурент серії Champ Car, яка була найпопулярнішою серією гонок з відкритими колесами в Північній Америці в той час. IRL швидко завоювала популярність, і в 2003 році була перейменована в IndyCar Series. Дві серії конкурували між собою до 2008 року, коли вони об’єдналися в одну серію, яка стала відома як IndyCar Series.

Формат гонок NTT IndyCar Series

NTT IndyCar Series складається з 17 гонок, які проводяться на різних трасах по всій Північній Америці. Перегони проходять на овальних трасах, вуличних трасах і дорожніх трасах. Гонки зазвичай тривають від 2 до 3 годин, і вони поділяються на два відрізки. Переможцем гонки стає гонщик, який першим перетне фінішну лінію наприкінці другого відрізка.

Гонщики NTT IndyCar Series

NTT IndyCar Series є однією з найконкурентніших серій автоперегонів у світі, і в ній беруть участь найкращі гонщики з усього світу. Найвідомішими гонщиками серії є Скотт Діксон, Вілл Пауер, Симон Пажено і Джозеф Ньюгарден. Ці гонщики виграли кілька чемпіонських титулів і є одними з найпопулярніших водіїв у серії.

Машини NTT IndyCar Series

NTT IndyCar Series використовує Dallara DW12, який був розроблений в 2012 році. Автомобіль побудований з вуглецевого волокна і оснащений 2,2-літровим двигуном V6 з турбонаддувом, який виробляє 700 кінських сил. Автомобіль може розвивати швидкість до 360 кілометрів на годину.

Чемпіонат NTT IndyCar Series

Чемпіонат NTT IndyCar Series проводиться щорічно, і він присуджується гонщику, який набирає найбільше очок протягом сезону. Переможець чемпіонату отримує трофей Borg-Warner, який є одним з найпрестижніших трофеїв в автоспорті.

Висновок

NTT IndyCar Series є однією з найпопулярніших серій автоперегонів у світі. Вона має довгу історію, і в ній беруть участь одні з найкращих гонщиків світу. Серія пропонує захоплюючі гонки на різних трасах по всій Північній Америці.

Часті запитання по NTT IndyCar Series

1. Коли була заснована NTT IndyCar Series?
2. На яких трасах проводяться гонки NTT IndyCar Series?
3. Скільки гонок проходить в NTT IndyCar Series?
4. Як визначається переможець гонки NTT IndyCar Series?
5. Хто є найвідомішими водіями NTT IndyCar Series?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *