Кисневий порошок в Польщі на Allegro

Загальна інформація

Кисневий порошок – це білий або сіруватий гранульований порошок без запаху, який використовується як універсальний миючий засіб. Він є безпечною та ефективною альтернативою традиційним миючим засобам, які часто містять агресивні хімічні речовини. Кисневий порошок не містить хлору, фосфатів та відбілювачів, що робить його екологічним та гіпоалергенним варіантом для прання білого та кольорового одягу.

Принцип дії

Кисневий порошок діє за рахунок вивільнення активного кисню (пероксид водню) у воду під час прання. Активний кисень є потужним окислювачем, який розщеплює зв’язки між брудом, плямами та волокнами тканини, забезпечуючи глибоке очищення та дезінфекцію. Він також допомагає освітлити ткані та видалити неприємні запахи.

Застосування

Кисневий порошок можна використовувати як окремий засіб для прання або як доповнення до традиційних миючих засобів. Він підходить для прання будь-яких тканин, включаючи бавовну, льон, синтетику та змішані тканини. Зазвичай його дозують з розрахунку 1-2 столові ложки на завантаження пральної машини ємністю 4-5 кг. Для сильних забруднень або плям можна замочити одяг у розчині кисневого порошку перед пранням.

Переваги використання

* Глибоке очищення та дезінфекція
* Освітлення тканин та видалення плям
* Усунення неприємних запахів
* Екологічна альтернатива хімічним миючим засобам
* Гіпоалергенність та безпека для чутливої шкіри

Популярні марки кисневого порошку на Allegro

* Vanish Oxi Action
* Perwoll Oxi Power
* Dr. Beckmann Oxi Magic
* Zielony Dom Proszki Oxi
* Ludwik Oxi Power

Покупка на Allegro

Allegro – це найбільша торгова онлайн-площадка в Польщі. Тут можна знайти широкий вибір кисневих порошків від різних виробників. При пошуку на Allegro слід використовувати польські ключові слова, такі як “proszek tlenowy”, “wybielacz tlenowy”, “odplamiacz tlenowy”. Для кращих результатів можна використовувати фільтри, такі як ціна, виробник або рейтинг.

Ціни та доставка

Ціни на кисневий порошок на Allegro залежать від марки, об’єму упаковки та часу доставки. Як правило, ціни коливаються від 10 до 30 злотих за упаковку вагою 1 кг. Вартість доставки зазвичай входить у ціну товару, але може змінюватись залежно від типу доставки та місця призначення.

Висновок

Кисневий порошок є універсальним та безпечним миючим засобом, який забезпечує глибоке очищення, дезінфекцію та видалення плям. Його можна використовувати як окремо, так і як доповнення до традиційних миючих засобів, що робить його відмінним вибором для тих, хто шукає екологічно чисті та безпечні для здоров’я альтернативи. На Allegro доступний широкий вибір кисневих порошків від різних виробників за конкурентоспроможними цінами.

Запитання 1: Де можна придбати кисневий порошок в Польщі на Allegro?

Відповідь: Кисневий порошок можна придбати на Allegro у різних продавців. Перейдіть на сайт Allegro і введіть "tlenowy proszek" у поле пошуку. Виберіть категорію "Дом і Сад" > "Побутова хімія" > "Пральні порошки".

Запитання 2: Які найпопулярніші бренди кисневого порошку в Польщі?

Відповідь: Найпопулярнішими брендами кисневого порошку в Польщі є Vanish Oxi Action, Ariel + Oxi Effect, Persil OXI Power і Dr. Beckmann Fleckenteufel Oxi Power.

Запитання 3: Скільки коштує кисневий порошок в Польщі?

Відповідь: Ціни на кисневий порошок в Польщі варіюються залежно від бренду, розміру упаковки та продавця. Як правило, пачка вагою 1 кг коштує від 15 до 25 злотих.

Запитання 4: Як використовувати кисневий порошок?

Відповідь: Для використання кисневого порошку додайте рекомендовану кількість порошку в пральну машину разом зі звичайним пральним порошком. Виберіть програму прання з температурою не нижче 40°C. Для видалення плям замочіть речі в розчині кисневого порошку на годину перед пранням.

Запитання 5: Для яких типів тканин підходить кисневий порошок?

Відповідь: Кисневий порошок підходить для більшості типів тканин, включаючи білі, кольорові, синтетичні та натуральні. Однак не слід використовувати кисневий порошок для вовняних і шовкових виробів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *