Роддома в Польщі: ціни та умови для українців

Багато українських жінок, які мають посвідку на проживання у Польщі, народжують дітей у місцевих пологових будинках. Польща може бути привабливою країною для вагітних українок, оскільки тут можна отримати кваліфіковану медичну допомогу та медичне обслуговування за досить доступною ціною. Також, народження дитини на території Польщі надає українцям багато додаткових можливостей, однак, не все так райдужно, як може здатися на перший погляд.

Пологові будинки в Польщі

У Польщі є багато державних та приватних пологових будинків, які надають свої послуги майбутнім матерям. Державні пологові будинки, зазвичай, пропонують більш низькі ціни, але можуть мати менш сучасне обладнання та менш комфортні умови. Приватні пологові будинки, звичайно ж, мають більш високі ціни, але пропонують більш високий рівень комфорту та додаткові послуги.

Ціни на пологи в Польщі

Ціни на пологи в Польщі залежать від багатьох факторів, таких як тип пологового будинку, обраний пакет послуг та додаткові послуги, які можуть знадобитися під час пологів. Наркоз оплачується окремо і може коштувати від 120 до 400 євро, і не всі пологові будинки надають таку послугу. Також, варто враховувати, що більшість приватних пологових будинків у Варшаві мають партнерські відносини з державними лікарнями, а це означає, що у разі виникнення ускладнень, вагітну можуть перевести до державного закладу. Для визначення точних витрат варто завчасно зв’язатися з пологовим будинком або звернутися до акушера-гінеколога, який таку допомогу надає, оскільки ціни можуть змінюватися.

Умови для українців

Українські жінки, які мають посвідку на проживання у Польщі, можуть безкоштовно народжувати в державних пологових будинках. Для цього потрібно мати при собі паспорт, посвідку на проживання та медичну книжку. Окрім безкоштовних пологів, які передбачає страховка, держава виплачує одноразову грошову допомогу в розмірі 1000 злотих після народження дитини. У приватних пологових будинках українці можуть народжувати на платній основі, вартість якої залежить від обраного пакету послуг.

Як обрати пологовий будинок?

При виборі пологового будинку варто враховувати кілька факторів:

 • Якість медичного обслуговування.
 • Умови перебування.
 • Відгуки інших матерів.
 • Ціни.

Список пологових будинків

Нижче наведено список пологових будинків у Польщі, які пропонують послуги для українців:

 • Державні пологові будинки:
  • Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Warszawie, ul. Madalińskiego 25, 02-540 Warszawa
  • Szpital Specjalistyczny im. St. Żeromskiego w Krakowie, ul. Kopernika 23, 31-501 Kraków
  • Szpital Kliniczny im. K. Jonschera w Poznaniu, ul. Szamarzewskiego 88, 60-569 Poznań
 • Приватні пологові будинки:
  • Centrum Medyczne Damiana, ul. Madalińskiego 25, 02-540 Warszawa
  • Szpital św. Łukasza, ul. Fabryczna 13, 61-878 Poznań
  • Szpital Ginekologiczno-Położniczy “Matopat”, ul. Niedźwiedzia 21, 71-130 Szczecin

Висновок

Якщо ви плануєте народжувати дитину в Польщі, обов’язково ретельно вивчіть доступні варіанти пологових будинків. Дізнайтеся про їхню репутацію, ціни та послуги, які вони пропонують. Також не забудьте взяти з собою необхідні документи, щоб мати можливість скористатися безкоштовною медичною допомогою.

Часті запитання

 1. Чи можуть українці безкоштовно народжувати в Польщі?
 2. Так, українки, які мають офіційну посвідку на проживання в Польщі, можуть народжувати безкоштовно в державних пологових будинках.

 3. Скільки коштують пологи в приватних пологових будинках Польщі?
 4. Ціни на пологи в приватних пологових будинках Польщі залежать від обраного пакету послуг та додаткових послуг, але можуть сягати декількох тисяч злотих.

 5. Які документи потрібні для народження дитини в Польщі?
 6. Українці, які планують народжувати дитину в Польщі, повинні мати при собі паспорт, посвідку на проживання та медичну книжку.

 7. Які послуги надають державні пологові будинки в Польщі?
 8. Державні пологові будинки в Польщі надають основні медичні послуги, пов’язані з пологами, такі як медичне обстеження вагітної жінки, пологи, догляд за новонародженою дитиною та післяпологовий період.

 9. Які послуги надають приватні пологові будинки в Польщі?
 10. Приватні пологові будинки в Польщі можуть надавати широкий спектр послуг, включаючи медичне обстеження вагітної жінки, пологи, догляд за новонародженою дитиною та післяпологовий період, а також додаткові послуги, такі як сімейне розміщення, індивідуальні палати та додатковий медичний догляд.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *