«Сіті Граунд» — Футбольний Стадіон у Вест Бриджфорті, Англія

«Сіті Граунд» — футбольний стадіон у Вест Бриджфорті, Англія, домашня арена клубу «Ноттінгем Форест». Розташовується на березі річки Трент, вміщує 30 445 глядачів.

Історія стадіону

«Сіті Граунд» був відкритий у 1898 році і є одним із найстаріших футбольних стадіонів Англії. Він був побудований на місці колишнього пасовища та був названий на честь сусідньої вулиці — Сіті-роуд. Стадіон був розроблений відомим архітектором Артуром Хейджлом, який також спроектував стадіон «Олд Траффорд» у Манчестері.

Реконструкції стадіону

За свою довгу історію «Сіті Граунд» пройшов кілька реконструкцій. Найбільша реконструкція відбулася у 1970-х роках, коли була побудована нова трибуна «Трент Енд» та перебудована трибуна «Бріджфорд Енд». У 1990-х роках була побудована нова трибуна «Пітер Тейлор Стенд», а також реконструйована трибуна «Мейн Стенд». Сьогодні «Сіті Граунд» є одним з найсучасніших стадіонів Англії та відповідає всім вимогам УЄФА.

Місткість стадіону

«Сіті Граунд» вміщує 30 445 глядачів, що робить його одним із найбільших стадіонів Англії. Найбільша відвідуваність була зафіксована у 1992 році, коли на матч «Ноттінгем Форест» — «Ліверпуль» прийшли 31 911 глядачів.

Матчі збірної Англії

«Сіті Граунд» був прийняв кілька матчів збірної Англії. Перший матч відбувся у 1902 році, коли Англія зіграла з Уельсом. Останній матч збірної Англії на «Сіті Граунд» відбувся у 2000 році, коли Англія зіграла з Італією.

Висновок

«Сіті Граунд» є одним із найвідоміших футбольних стадіонів Англії та має багату історію. Стадіон був відкритий у 1898 році і пройшов кілька реконструкцій. Сьогодні «Сіті Граунд» є одним із найсучасніших стадіонів Англії та відповідає всім вимогам УЄФА. Стадіон вміщує 30 445 глядачів, що робить його одним із найбільших стадіонів Англії.

Запитання, що часто задаються

  1. Коли був відкритий «Сіті Граунд»? Відповідь: У 1898 році.
  2. Скільки глядачів вміщує «Сіті Граунд»? Відповідь: 30 445 глядачів.
  3. Які реконструкції пройшов стадіон? Відповідь: Найбільша реконструкція відбулася у 1970-х роках, коли була побудована нова трибуна «Трент Енд» та перебудована трибуна «Бріджфорд Енд». У 1990-х роках була побудована нова трибуна «Пітер Тейлор Стенд», а також реконструйована трибуна «Мейн Стенд».
  4. Які матчі збірної Англії проводилися на «Сіті Граунд»? Відповідь: Перший матч відбувся у 1902 році, коли Англія зіграла з Уельсом. Останній матч збірної Англії на «Сіті Граунд» відбувся у 2000 році, коли Англія зіграла з Італією.
  5. Який клуб є господарем «Сіті Граунд»? Відповідь: ФК «Ноттінгем Форест».

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *