Вікаш Дорасо – Талановитий Французький Футболіст, Який Залишив Яскравий Слід в Історії Спорту

Хто такий Вікаш Дорасо?

Вікаш Дорасо – колишній французький футболіст, здійснив яскраву і незабутню кар'єру професійного футболиста. Протягом своєї ігрової кар'єри, що тривала понад два десятиліття, він був популярним півзахисником, відомим своєю технічною підготовленістю, творчими здібностями та динамічною грою.

Ранні Роки та Початок Кар'єри

Вікаш Дорасо народився 10 жовтня 1973 року в Арфлері, Франція. Його батько був індійцем, а мати француженкою. Вікаш виріс у передмісті Парижа і з раннього віку захоплювався футболом. Він почав грати в місцевій команді, а пізніше приєднався до академії клубу "Ле Гавр".

Професійна Кар'єра Вікаша Дорасо

У 1993 році Вікаш Дорасо зробив свій професійний дебют у складі "Ле Гавр" у французькій Лізі 2. Його талант і вміння швидко привернули увагу провідних клубів Франції. У 1994 році він перейшов до "Олімпіка" з Марселя, де виступав протягом трьох сезонів, завоювавши титул чемпіона Франції у 1997 році.

Після цього Вікаш Дорасо перебрався до Італії, де захищав кольори "Мілана" і "Інтернаціонале". У складі "нерадзуррі" він виграв чемпіонат Італії в 2006 році і став володарем Кубка Італії в 2005 році.

Збірна Франції

На міжнародній арені Вікаш Дорасо представляв збірну Франції з 1999 по 2006 рік. Він зіграв на чемпіонаті світу 2002 року в Японії та Південній Кореї, а також на чемпіонаті Європи 2004 року в Португалії.

Завершення Кар'єри

Після закінчення виступів за "Інтер" Дорасо грав за французький клуб "Пари Сен-Жермен" і американський "Нью-Йорк Ред Буллз". У 2008 році він оголосив про завершення кар'єри професійного футболіста.

Досягнення та Пам'ять

Протягом своєї кар'єри Вікаш Дорасо завоював ряд трофеїв, включаючи чемпіонат Франції, чемпіонат Італії, Кубок Італії і Кубок Франції. Він був відомий своїми чудовими передачами, відмінною технікою і сильною роботою з м'ячем.

Після завершення кар'єри Вікаш Дорасо зайнявся тренерською діяльністю. Він обіймав посаду помічника тренера збірної Маврикію і був головним тренером аматорського клубу "Меннеси".

Часто Задавані Питання

 1. На якій позиції грав Вікаш Дорасо?

  • Відповідь: Вікаш Дорасо грав на позиції півзахисника.
 2. За які клуби виступав Вікаш Дорасо?

  • Відповідь: Вікаш Дорасо виступав за "Ле Гавр", "Олімпік" (Марсель), "Мілан", "Інтернаціонале", "Пари Сен-Жермен" і "Нью-Йорк Ред Буллз".
 3. Які трофеї виграв Вікаш Дорасо?

  • Відповідь: Вікаш Дорасо виграв чемпіонат Франції (1997), чемпіонат Італії (2006), Кубок Італії (2005) і Кубок Франції (2004).
 4. За скільки клубів грав Вікаш Дорасо протягом всієї кар'єри?

  • Відповідь: Вікаш Дорасо грав за 6 клубів протягом всієї кар'єри.
 5. Коли Вікаш Дорасо оголосив про завершення кар'єри професійного футболіста?

  • Відповідь: Вікаш Дорасо оголосив про завершення кар'єри професійного футболіста у 2008 році.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *