Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19): Історія славетної збірної

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) є одним з найсильніших та найуспішніших молодіжних футбольних колективів у світі. Команда представляє Францію в міжнародних футбольних турнірах для гравців віком до 19 років і має багату історію перемог та досягнень.

Історія команди

Юнацька збірна Франції з футболу була створена в 1949 році. До 2001 року команда функціонувала як збірна до 18 років. Після зміни формату юнацьких чемпіонатів Європи у 2001 році вона була перетворена на збірну до 19 років.

Французька футбольна федерація відповідає за управління та керівництво командою. Федерація відповідає за вибір тренерського складу, підбір гравців та організацію тренувань та матчів.

Досягнення юнацької збірної Франції

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) має вражаючий список досягнень, включаючи перемоги в престижних міжнародних турнірах.

 • Чемпіонат Європи U-19: Франція вигравала чемпіонат Європи U-19 8 разів, що є рекордним показником серед усіх збірних.
 • Чемпіонат світу U-20: Франція вигравала чемпіонат світу U-20 двічі, в 2013 та 2019 роках.
 • Toulon Tournament: Франція вигравала Toulon Tournament 11 разів, що також є рекордним показником серед усіх збірних.

Ці досягнення свідчать про високий рівень підготовки та таланту молодих французьких футболістів та про ефективну роботу тренерського штабу та федерації.

Видатні гравці юнацької збірної Франції

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) підготувала чимало видатних футболістів, які згодом стали зірками світового футболу.

 • Кіліан Мбаппе: Один з найкращих футболістів світу, виграв чемпіонат світу у 2018 році та став найкращим молодим гравцем чемпіонату світу.
 • Тьєрі Анрі: Легенда французького футболу, виграв чемпіонат світу у 1998 році та чемпіонат Європи у 2000 році.
 • Зінедін Зідан: Ще одна легенда французького футболу, виграв чемпіонат світу у 1998 році та чемпіонат Європи у 2000 році.
 • Патрік Вієйра: Видатний французький півзахисник, виграв чемпіонат світу у 1998 році та чемпіонат Європи у 2000 році.
 • Антуан Грізманн: Один з найкращих нападників світу, виграв чемпіонат світу у 2018 році та став найкращим гравцем чемпіонату світу.

Ці гравці є лише невеликим прикладом того, як юнацька збірна Франції з футболу (U-19) допомагає розвивати талант і готувати майбутніх зірок світового футболу.

Юнацька збірна Франції сьогодні

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) продовжує залишатися однією з найсильніших молодіжних футбольних команд у світі.

Команда регулярно виступає на юнацьких чемпіонатах Європи та світу, і завжди є одним з головних претендентів на перемогу.

Поточний тренерський штаб збірної очолює Жерар Бургонджи, який має великий досвід роботи з молодіжними командами.

В останні роки юнацька збірна Франції (U-19) демонструє стабільні результати, досягнувши півфіналу чемпіонату Європи у 2016 році та вигравши Toulon Tournament у 2017 році.

Висновок

Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) є однією з найкращих молодіжних футбольних команд у світі. Команда має багату історію перемог та досягнень, а також виховує видатних футболістів, які стають зірками світового футболу. Збірна продовжує залишатися одним з головних претендентів на перемогу в юнацьких чемпіонатах Європи та світу.

Часто задані питання

 1. Скільки разів юнацька збірна Франції з футболу (U-19) вигравала чемпіонат Європи?
  Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) вигравала чемпіонат Європи 8 разів.
 2. Скільки разів юнацька збірна Франції з футболу (U-19) вигравала чемпіонат світу?
  Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) вигравала чемпіонат світу двічі.
 3. Які видатні гравці виступали за юнацьку збірну Франції з футболу (U-19)?
  За юнацьку збірну Франції з футболу (U-19) виступали такі видатні гравці, як Кіліан Мбаппе, Тьєрі Анрі, Зінедін Зідан, Патрік Вієйра та Антуан Грізманн.
 4. Хто є поточним тренером юнацької збірної Франції з футболу (U-19)?
  Поточним тренером юнацької збірної Франції з футболу (U-19) є Жерар Бургонджи.
 5. Які цілі юнацької збірної Франції з футболу (U-19) на найближче майбутнє?
  Юнацька збірна Франції з футболу (U-19) прагне продовжувати виступати на високому рівні, досягати успіхів на юнацьких чемпіонатах Європи та світу та виховувати нових талановитих футболістів.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *