Рівалдіньйо: від бразильської зірки до польського футболіста

Хто такий Рівалдіньйо?

Рівалдіньйо — бразильський футболіст, який грає на позиції нападника в польському клубі «Краковія». Він народився 29 квітня 1995 року в Сан-Паулу, Бразилія. Рівалдіньйо є сином легендарного футболіста Рівалдо, який виграв чемпіонат світу з Бразилією в 2002 році.

Кар’єра Рівалдіньйо

Рівалдіньйо почав свою кар'єру в молодіжній академії клубу «Коритіба» в Бразилії. У 2013 році він перейшов до «Можи-Мірім», де дебютував у професійному футболі. У 2015 році Рівалдіньйо перейшов до португальського клубу «Боавішта». У складі «Боавішти» він провів два сезони, зігравши 48 матчів і забивши 8 голів. У 2017 році Рівалдіньйо перейшов до бразильського клубу «Атлетіку Паранаенсе». У складі «Атлетіку Паранаенсе» він зіграв 28 матчів і забив 5 голів. У 2018 році Рівалдіньйо перейшов до румунського клубу «Динамо» (Бухарест). У складі «Динамо» (Бухарест) він зіграв 19 матчів і забив 3 голи. У 2019 році Рівалдіньйо перейшов до польського клубу «Краковія». У складі «Краковії» він зіграв 45 матчів і забив 10 голів.

Міжнародна кар’єра Рівалдіньйо

Рівалдіньйо виступав за молодіжну збірну Бразилії до 20 років. У складі молодіжної збірної Бразилії він виграв чемпіонат Південної Америки серед молодіжних команд у 2015 році.

Особисте життя Рівалдіньйо

Рівалдіньйо одружений з бразильською моделлю Джоанною Сантус. У них є двоє дітей. Рівалдіньйо є активним користувачем соціальних мереж. У нього є понад 1 мільйон підписників в Instagram.

Висновок

Рівалдіньйо є талановитим футболістом, який має великі перспективи. Він син легендарного футболіста Рівалдо, і він прагне досягти таких самих успіхів, як його батько. Рівалдіньйо ще молодий, і у нього є багато часу, щоб розвиватися і стати одним з найкращих футболістів світу.

Часті питання про Рівалдіньйо

  1. Яке повне ім'я Рівалдіньйо?
  2. Яка позиція на полі Рівалдіньйо?
  3. У яких клубах грав Рівалдіньйо?
  4. Які трофеї виграв Рівалдіньйо?
  5. Чи виступав Рівалдіньйо за збірну Бразилії?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *