Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Міраілдес Масіель Мота (Форміга): Легендарна Бразильська Футболістка

Міраілдес Масіель Мота, більш відома як Форміга, є бразильською футболісткою, яка займає позицію півзахисниці у клубі "Сан-Паулу" та збірної Бразилії. Вона є рекордсменкою за кількістю зіграних матчів у складі збірної Бразилії та єдина футболістка з цієї країни, яка брала участь у всіх олімпійських турнірах з моменту появи жіночого футболу на Олімпійських іграх у 1996 році. Форміга також є учасницею 7-ми жіночих чемпіонатів світу з футболу. Талановита гравчиня має бездоганну кар'єру, яка триває більше двох десятиліть, і є однією з найвизначніших особистостей у світі жіночого футболу.

Ранні роки та початок кар’єри

Міраілдес Масіель Мота народилась 3 березня 1978 року у місті Салвадор, штат Баїя, Бразилія. Вона почала грати у футбол ще у дитячому віці. З ранніх років демонструвала неабиякий талант і швидко звернула на себе увагу скаутів. На професійний рівень потрапила у 1993 році, коли приєдналась до клубу "Санта-Крус" у своїй країні. Там Форміга провела чотири сезони, а потім у 1997 році перейшла до шведського клубу "Мальме". З "Мальме" вона виграла три чемпіонати Швеції та чотири кубки Швеції.

Кар’єра у збірній Бразилії

Форміга дебютувала у складі збірної Бразилії у 1995 році. З того часу вона є невід'ємною частиною команди. У складі збірної Бразилії вона виграла чемпіонат світу з футболу серед жінок у 2007 році, а також два срібні та дві бронзові медалі Олімпійських ігор. Форміга є рекордсменкою за кількістю зіграних матчів у складі збірної Бразилії — 165 матчів. Вона є єдиною футболісткою з Бразилії, яка взяла участь у всіх олімпійських турнірах з моменту появи жіночого футболу на Олімпійських іграх у 1996 році. Форміга також є учасницею 7-ми жіночих чемпіонатів світу з футболу.

Клубна кар’єра за кордоном

У 2004 році Форміга перейшла до американського клубу "Нью-Йорк Павер". З "Нью-Йорк Павер" вона виграла два чемпіонати США з футболу серед жінок. У 2009 році перейшла до японського клубу "Омі Нагасакі", де виступала протягом двох сезонів. У 2011 році повернулась до Бразилії, де грала за клуби "Ботафого" та "Сан-Паулу".

Унікальна та надихаюча особистість

Форміга є унікальною та надихаючою особистістю у світі футболу. Вона є зразком для наслідування для молодих футболісток, які прагнуть досягти успіху в спорті. Її відданість грі, професіоналізм та незламна сила волі зробили її однією з найвеличніших футболісток усіх часів.

Висновок

Міраілдес Масіель Мота (Форміга) є однією з найвизначніших футболісток в історії. Її кар'єра триває більше двох десятиліть, і за цей час вона досягла величезних успіхів як у клубах, так і у збірній Бразилії. Форміга є рекордсменкою за кількістю зіграних матчів у складі збірної Бразилії та єдина футболістка з цієї країни, яка взяла участь у всіх олімпійських турнірах з моменту появи жіночого футболу на Олімпійських іграх у 1996 році. Вона також є учасницею 7-ми жіночих чемпіонатів світу з футболу. Форміга — справжня легенда футболу, яка є прикладом для наслідування усіх, хто любить цей вид спорту.

П’ять часто задаваних питань про Міраілдес Масіель Моту:

 1. Скільки років Формізі?
  Формізі 45 років (станом на 2023 рік).

 2. Де народилася Форміга?
  Форміга народилася в місті Салвадор, штат Баїя, Бразилія.

 3. На якій позиції грає Форміга?
  На позиції півзахисниці.

 4. Скільки матчів зіграла Форміга за збірну Бразилії?
  Форміга зіграла 165 матчів за збірну Бразилії.

 5. Якими досягненнями може похвалитися Форміга?
  Форміга є чемпіонкою світу з футболу серед жінок 2007 року, срібною та бронзовою призеркою Олімпійських ігор, переможницею чемпіонату Швеції та США з футболу серед жінок.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *