Райнпарк – Футбольний стадіон у Вадуці, Ліхтенштейн

Огляд

Райнпарк – футбольний стадіон у Вадуці, столиці Ліхтенштейну. Стадіон є домашнім полем для футбольного клубу Вадуц та збірної Ліхтенштейну з футболу. Райнпарк був відкритий 31 липня 1998 року товариським матчем між клубами Вадуц і Кайзерслаутерн, який завершився з рахунком 0:8 на користь німецького клубу.

Історія

Ідея будівництва нового стадіону у Вадуці виникла на початку 1990-х років. Тоді футбольний клуб Вадуц виступав у нижчих лігах Швейцарії, але мав амбітні плани на майбутнє. Клуб потребував сучасного стадіону, який відповідав би вимогам УЄФА.

Конструкція

Райнпарк був побудований у найкоротші терміни. Будівництво стадіону розпочалося у 1997 році, а вже у 1998 році він був відкритий. Стадіон був збудований на місці старого футбольного поля, яке було розташоване на березі річки Рейн.

Архітектура

Райнпарк – сучасний стадіон, який відповідає всім вимогам УЄФА. Арена має чотири трибуни, які вміщують 6 127 глядачів. Трибуни стадіону повністю накриті дахом, що робить його придатним для проведення матчів у будь-яку погоду.

Події

Райнпарк є домашнім полем для футбольного клубу Вадуц та збірної Ліхтенштейну з футболу. На стадіоні також проводяться різноманітні культурні заходи, концерти та виставки.

Світова арена

Райнпарк став відомим в усьому світі після того, як у 2013 році на ньому відбувся матч між збірними Ліхтенштейну та Іспанії. Цей матч завершився розгромною поразкою збірної Ліхтенштейну з рахунком 8:0. Однак, попри цю поразку, Райнпарк став одним з найвідоміших стадіонів у Європі.

Висновок

Райнпарк – сучасний футбольний стадіон, який відповідає всім вимогам УЄФА. Арена є домашнім полем для футбольного клубу Вадуц та збірної Ліхтенштейну з футболу. На стадіоні також проводяться різноманітні культурні заходи, концерти та виставки. Райнпарк став відомим в усьому світі після того, як у 2013 році на ньому відбувся матч між збірними Ліхтенштейну та Іспанії.

Часті запитання

  1. Де знаходиться Райнпарк?
  2. Райнпарк знаходиться у Вадуці, столиці Ліхтенштейну.

  3. Коли був відкритий Райнпарк?
  4. Райнпарк був відкритий 31 липня 1998 року.

  5. Скільки глядачів вміщує Райнпарк?
  6. Райнпарк вміщує 6 127 глядачів.

  7. Які команди грають на Райнпарку?
  8. На Райнпарку грають футбольний клуб Вадуц та збірна Ліхтенштейну з футболу.

  9. Які відомі матчі проводилися на Райнпарку?
  10. На Райнпарку проводився матч між збірними Ліхтенштейну та Іспанії у 2013 році, який завершився розгромною поразкою збірної Ліхтенштейну з рахунком 8:0.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *