Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Кваліфікаційний раунд Чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА у Групі E визначив учасника ЧС-2018 у росії від УЄФА.

Кваліфікаційний раунд чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА проходив з вересня 2016 по грудень 2017 року. У відборі брали участь 52 збірні, які були розподілені на дев’ять груп. Переможці груп виходили на чемпіонат світу напряму, вісім найкращих команд, які посіли другі місця, потрапляли в плей-оф, де розігрували ще чотири путівки на мундіаль.

Група E

У групу E увійшли збірні Польщі, Данії, Румунії, Чорногорії, Казахстану та Вірменії. Фаворитами групи вважалися збірні Польщі та Данії, які в попередньому кваліфікаційному циклі вийшли на чемпіонат Європи 2016 року. Однак, у підсумку, переможцем групи стала збірна Польщі, яка виграла вісім матчів, один зіграла внічию і один програла. Друге місце посіла збірна Данії, яка виграла сім матчів, два зіграла внічию і два програла. Третє місце посіла збірна Румунії, яка виграла п’ять матчів, чотири зіграла внічию і три програла. Четверте місце посіла збірна Чорногорії, яка виграла чотири матчі, п’ять зіграла внічию і три програла. П’яте місце посіла збірна Казахстану, яка виграла три матчі, чотири зіграла внічию і п’ять програла. Шосте місце посіла збірна Вірменії, яка виграла один матч, сім зіграла внічию і чотири програла.

Збірна Польщі

Збірна Польщі була головним фаворитом групи E і повністю виправдала покладені на неї надії. Команда Яна Бжозка виграла вісім матчів, один зіграла внічию і один програла. Польські футболісти забили 28 голів і пропустили 14. Найкращим бомбардиром команди став Роберт Левандовскі, який забив 16 голів. Завдяки цій перемозі збірна Польщі вперше з 1986 року потрапила на чемпіонат світу.

Збірна Данії

Збірна Данії була головним конкурентом збірної Польщі у боротьбі за перше місце в групі E. Команда Оге Харейде виграла сім матчів, два зіграла внічию і два програла. Данські футболісти забили 20 голів і пропустили 13. Найкращим бомбардиром команди став Крістіан Еріксен, який забив п’ять голів. Збірна Данії вперше з 2010 року потрапила на чемпіонат світу.

Збірна Румунії

Збірна Румунії була однією з головних несподіванок кваліфікаційного раунду. Команда Крістіана Ківу виграла п’ять матчів, чотири зіграла внічию і три програла. Румунські футболісти забили 19 голів і пропустили 12. Найкращим бомбардиром команди став Чипріан Марика, який забив п’ять голів. Збірна Румунії вперше з 1998 року потрапила на чемпіонат світу.

Збірна Чорногорії

Збірна Чорногорії була одним з головних розчарувань кваліфікаційного раунду. Команда Міодрага Радуловича виграла чотири матчі, п’ять зіграла внічию і три програла. Чорногорські футболісти забили 20 голів і пропустили 15. Найкращим бомбардиром команди став Стеван Йоветич, який забив п’ять голів. Збірна Чорногорії вперше в історії може потрапити на чемпіонат світу.

Висновок

Кваліфікаційний раунд чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА завершився. Переможцем групи E стала збірна Польщі, яка виграла вісім матчів, один зіграла внічию і один програла. Друге місце посіла збірна Данії, яка виграла сім матчів, два зіграла внічию і два програла. Третє місце посіла збірна Румунії, яка виграла п’ять матчів, чотири зіграла внічию і три програла. Четверте місце посіла збірна Чорногорії, яка виграла чотири матчі, п’ять зіграла внічию і три програла.

Часті запитання

 1. Яка збірна виграла групу E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА?
  Збірна Польщі виграла групу E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА.

 2. Яка збірна посіла друге місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА?
  Збірна Данії посіла друге місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА.

 3. Яка збірна посіла третє місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА?
  Збірна Румунії посіла третє місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА.

 4. Яка збірна посіла четверте місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА?
  Збірна Чорногорії посіла четверте місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА.

 5. Яка збірна посіла п'яте місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА?
  Збірна Казахстану посіла п'яте місце в групі E у кваліфікаційному раунді чемпіонату світу з футболу 2018 в зоні УЄФА.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *