Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Нью-Брайтон (футбольний клуб)

Історія клубу

Футбольний клуб «Нью-Брайтон» було засновано в 1921 році у містечку Нью-Брайтон, яке розташоване на півострові Віррал у графстві Мерсісайд, Англія. Клуб відразу почав виступати в місцевих лігах, показуючи досить непогані результати.

У 1925 році «Нью-Брайтон» став членом Футбольної ліги і був включений до Третього дивізіону Північ. У своєму першому сезоні в лізі клуб фінішував на 13-му місці, що вважалося непоганим результатом для новачка. У наступні роки «Нью-Брайтон» продовжував виступати в Третьому дивізіоні Північ, займаючи місця в середині турнірної таблиці.

У 1933 році «Нью-Брайтон» виграв Кубок Уельсу, перемігши у фіналі клуб «Рексем» з рахунком 2:1. Це була перша і єдина велика перемога в історії клубу.

У 1939 році, з початком Другої світової війни, «Нью-Брайтон» був виключений з Футбольної ліги і став виступати у регіональних лігах. Після закінчення війни клуб відновив своє членство у Футбольній лізі, але продовжував виступати в Третьому дивізіоні Північ.

Закриття клубу

У 2012 році «Нью-Брайтон» був розформований через фінансові проблеми. Клуб заборгував значну суму грошей своїм кредиторам, і погасити цей борг не було можливості. Розформування «Нью-Брайтона» стало великою втратою для міста і його жителів.

Досягнення клубу

За свою історію «Нью-Брайтон» досяг наступних успіхів:

 • Кубок Уельсу: 1933

Відомі гравці

За «Нью-Брайтон» виступало кілька відомих гравців, серед яких:

 • Біллі Меррідіт
 • Боб Пейслі
 • Енді Кін
 • Грем Кук
 • Джиммі Каллаган

Висновок

Футбольний клуб «Нью-Брайтон» був одним з найстаріших і найвідоміших клубів у графстві Мерсісайд. Його розформування стало великою втратою для міста і його жителів. Однак «Нью-Брайтон» залишиться в пам’яті вболівальників як клуб, який досяг значних успіхів в історії англійського футболу.

Часто задавані питання

 1. Коли був заснований футбольний клуб «Нью-Брайтон»?
 2. В якому дивізіоні виступав «Нью-Брайтон»?
 3. Які найвідоміші гравці виступали за «Нью-Брайтон»?
 4. Коли «Нью-Брайтон» виграв Кубок Уельсу?
 5. Чому «Нью-Брайтон» був розформований?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *