Олександр Рикун: Зірковий син футбольного ветерана

Олександр Валерійович Рикун, народився 6 травня 1978 року в місті Дніпро, нинішній Дніпро. Колишній український футболіст, який виступав на позиції півзахисника. Олександр продовжив спортивну династію, його батько Валерій Рикун також був відомим футболістом у минулому.

Футбольний шлях Олександра

Олександр з раннього віку захоплювався футболом, слідуючи за прикладом батька. На початку свого спортивного шляху він виступав за новомосковський «Металург» у 1996 році. Потім, у 1999-2000 роках, Олександр захищав кольори дніпровського «Дніпра». Протягом 2001-2004 років він був гравцем маріупольського «Іллічівця». У 2002, 2004 та 2005 роках Олександр зіграв 20 матчів у складі харківського «Металіста». У 2006 році він перейшов до полтавської «Ворскли», де провів 12 ігор.

Виступи за збірну України

Олександр Рикун удостоївся честі представляти національну збірну України на міжнародній арені. Він провів 8 офіційних матчів у складі збірної, дебютувавши 31 березня 2004 року в матчі проти Греції. Олександр виходив на поле у відбіркових іграх до чемпіонату світу 2006 року, а також у товариських зустрічах.

Особисті та спортивні якості

Олександр Рикун був талановитим півзахисником, який відрізнявся технічним арсеналом, швидкістю й хорошим дриблінгом. Він мав гарне бачення поля й відмінно віддавав передачі, часто створюючи гольові моменти для партнерів по команді.

Завершення кар'єри й життя після футболу

Після завершення футбольної кар'єри Олександр Рикун не відійшов від спорту повністю. Він залишився у футбольному світі, працюючи в структурі рідного дніпровського «Дніпра». Зокрема, Олександр займав посаду виконавчого директора клубу. Також відомо, що він пробував свої сили як спортивний оглядач.

Олександр Рикун був прикладом відданості спорту та втіленням духу футбольної майстерності. Він здобув повагу і визнання як серед уболівальників, так і серед фахівців.

Найпопулярніші запитання і відповіді про Олександра Рикуна:

 1. Коли народився Олександр Рикун?

  • 6 травня 1978 року.
 2. Які клуби представляв Олександр Рикун під час своєї кар'єри?

  • «Металург» (Новомосковськ), «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Іллічівець» (Маріуполь), «Металіст» (Харків) і «Ворскла» (Полтава).
 3. Скільки матчів зіграв Олександр Рикун за національну збірну України?

  • 8 матчів.
 4. Які позиції займав Олександр Рикун після завершення футбольної кар'єри?

  • Виконавчий директор дніпровського «Дніпра», спортивний оглядач.
 5. Чим запам'ятався Олександр Рикун уболівальникам і фахівцям?

  • Технічним арсеналом, швидкістю, дриблінгом, гарним баченням поля та вмінням віддавати гольові передачі.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *