Ернст Оцвірк – Легенда Європейського Футболу

Ернст Оцвірк був одним із найкращих гравців в історії європейського футболу. Він народився 7 березня 1926 року у Відні, Австрія, і помер 23 січня 1980 року в Клайн-Пехларні, Австрія. Оцвірк грав на позиції півзахисника і виступав за клуби “Рапід Відень”, “Сампдорія”, “Ювентус” та “Аустрія Відень”. Він також був гравцем збірної Австрії, за яку він провів 61 матч і забив 6 голів.

Кар’єра

Оцвірк розпочав свою кар’єру в “Рапіді Відні” в 1943 році. З “Рапідом” він виграв чемпіонат Австрії тричі, в 1946, 1948 і 1951 роках. У 1954 році він перейшов до “Сампдорії”, де він грав протягом трьох сезонів. У 1957 році він перейшов до “Ювентуса”, де він грав протягом п’яти сезонів. З “Ювентусом” він виграв чемпіонат Італії двічі, в 1958 і 1960 роках. У 1962 році він повернувся до “Аустрії Відень”, де він грав до завершення своєї кар’єри в 1966 році.

Збірна Австрії

Оцвірк дебютував за збірну Австрії в 1945 році. Він був одним з ключових гравців збірної на чемпіонаті світу 1954 року, де Австрія зайняла третє місце. Оцвірк також був гравцем збірної на чемпіонаті Європи 1960 року, де Австрія зайняла друге місце. Він завершив свою кар’єру в збірній в 1962 році.

Тренерська кар’єра

Після завершення ігрової кар’єри Оцвірк розпочав тренерську кар’єру. Він тренував ряд клубів в Австрії та Італії. Найбільшим досягненням Оцвірка як тренера була перемога в Кубку Австрії з “Рапідом Віднем” в 1976 році.

Спадщина

Оцвірк був одним з найкращих гравців в історії європейського футболу. Він був відомий своєю технікою, пасом і гольовим чуттям. Оцвірк також був одним з перших півзахисників, які забивали багато голів. Він був справжньою легендою футболу і його ім’я назавжди залишиться в історії гри.

Висновок

Ернст Оцвірк був видатним футболістом, який здобув славу як один з найкращих гравців в історії європейського футболу. Його майстерність, відданість та лідерство на полі надихали покоління гравців та вболівальників. Оцвірк залишив незгладимий слід у світі футболу, і його ім’я завжди буде згадуватися з повагою та захопленням.

5 запитань, що часто задаються про Ернста Оцвірка

  1. Де народився Ернст Оцвірк?
  2. На якій позиції грав Ернст Оцвірк?
  3. За які клуби виступав Ернст Оцвірк?
  4. Скільки матчів Ернст Оцвірк провів за збірну Австрії?
  5. Які досягнення Ернста Оцвірка як тренера?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *