Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Паоло Ді Каніо: Від зіркового гравця до суперечливого тренера

Дитинство та юність

Паоло Ді Каніо народився в Римі в 1968 році. Його батько, Карміне Ді Каніо, був працівником заводу, а мати, Марія, була домогосподаркою. Паоло мав старшого брата Енцо, з яким вони були дуже близькі.

З раннього віку Паоло захоплювався футболом. Його улюбленою командою була "Рома", і він часто відвідував матчі на стадіоні "Олімпіко". У віці семи років Паоло приєднався до місцевої футбольної школи.

Професійна кар'єра

У 1985 році Паоло Ді Каніо у віці 16-ти років підписав свій перший професійний контракт з клубом "Лаціо". У складі римського клубу він провів два сезони, зігравши 34 матчі і забивши 5 голів.

У 1987 році Ді Каніо перейшов в "Ювентус". У складі туринського клубу він виграв два чемпіонських титули і Кубок Італії. Однак у "Ювентусі" Паоло не зміг стати основним гравцем, і в 1990 році він був проданий в "Наполі".

У "Наполі" Ді Каніо провів чотири сезони, зігравши 126 матчів і забивши 32 голи. У складі неаполітанського клубу він виграв чемпіонський титул, Кубок Італії і Суперкубок Італії.

У 1994 році Ді Каніо перейшов в англійський клуб "Шеффілд Венсдей". У складі "сов" він провів три сезони, зігравши 88 матчів і забивши 25 голів.

У 1997 році Ді Каніо перейшов в шотландський клуб "Селтік". У складі "кельтів" він провів два сезони, зігравши 74 матчі і забивши 28 голів.

У 1999 році Ді Каніо повернувся в Італію, де підписав контракт з клубом "Перуджа". У складі "орлів" він провів два сезони, зігравши 60 матчів і забивши 16 голів.

У 2001 році Ді Каніо повернувся в "Лаціо". У складі римського клубу він провів два сезони, зігравши 57 матчів і забивши 10 голів.

У 2003 році Ді Каніо завершив свою професійну кар'єру в англійському клубі "Вест Хем Юнайтед". У складі "молотобійців" він провів два сезони, зігравши 58 матчів і забивши 10 голів.

Тренерська кар'єра

Завершивши кар'єру гравця, Паоло Ді Каніо розпочав тренерську кар'єру. У 2008 році він був призначений головним тренером клубу "Равенна", який виступав у Серії С.

У 2009 році Ді Каньо очолив клуб "Суонсі Сіті", який виступав у Чемпіоншипі. У першому ж сезоні він вивів "лебедів" в Прем'єр-лігу.

У 2011 році Ді Каньо був призначений головним тренером англійського клубу "Сандерленд". У першому ж сезоні він вивів "чорних котів" в Кубок Англії. Однак у наступному сезоні "Сандерленд" вилетів з Прем'єр-ліги, і Ді Каніо був звільнений.

У 2013 році Ді Каніо очолив саудівський клуб "Аль-Аглі". Однак у січні 2014 року він був звільнений після шести місяців роботи.

У 2015 році Ді Каніо був призначений головним тренером англійського клубу "Бристоль Сіті". Однак у вересні 2016 року він був звільнений після року роботи.

Особисте життя

Паоло Ді Каніо одружений з Лучаною Ді Каніо. У них двоє дітей: син Мартіно і дочка Ніка.

Ді Каніо відомий своїми правими політичними поглядами. Він є прихильником партії "Брати Італії".

Висновок

Паоло Ді Каніо є одним з найяскравіших і неоднозначних персонажів у світі футболу. Він був блискучим гравцем і забивав чудові голи. Однак він також був дуже емоційним і часто вступав у конфлікти з тренерами, партнерами по команді і суддями.

Як тренер Ді Каніо досяг певних успіхів, але також зазнав невдач. Він відомий своїм авторитарним стилем управління і часто вступає в конфлікти з керівництвом клубів.

Незважаючи на його суперечливий характер, Паоло Ді Каніо залишається одним з найвідоміших і упізнаваних футболістів і тренерів в світі.

Питання, що часто задаються

  1. Які клуби представляв Паоло Ді Каніо?

Паоло Ді Каніо представляв такі клуби: "Лаціо", "Ювентус", "Наполі", "Шеффілд Венсдей", "Селтік", "Перуджа", "Вест Хем Юнайтед", "Равенна", "Суонсі Сіті", "Сандерленд", "Аль-Аглі", "Бристоль Сіті".

2. Які успіхи досяг Паоло Ді Каніо як гравець?

Паоло Ді Каніо виграв два чемпіонських титули Серії А, Кубок Італії і Суперкубок Італії.

3. Які успіхи досяг Паоло Ді Каніо як тренер?

Паоло Ді Каніо вивів "Суонсі Сіті" в Прем'єр-лігу і вивів "Сандерленд" в фінал Кубка Англії.

4. Які клуби тренував Паоло Ді Каніо?

Паоло Ді Каніо тренував такі клуби: "Равенна", "Суонсі Сіті", "Сандерленд", "Аль-Аглі", "Бристоль Сіті".

5. Які суперечливі заяви робив Паоло Ді Каніо?

Паоло Ді Каніо робив суперечливі заяви про фашизм, расизм і гомосексуалізм.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *