Валтер Меєувс: Легенда бельгійського футболу

Хто такий Валтер Меєувс?

Валтер Меєувс — це бельгійський колишній професійний футболіст і нинішній тренер, який грає на позиції захисника. Він провів 16 сезонів у бельгійській першій лізі, представляючи шість клубів, і виграв чемпіонський титул в 1978 році з "Брюгге".

Початок кар'єри

Меєувс народився 11 липня 1951 року в Синт-Нікласі, Бельгія. Він розпочав свою кар'єру в молодіжній команді "Сент-Ніклаас", а потім перейшов до дорослої команди в 1969 році. Він швидко став ключовим гравцем команди і допоміг їм виграти чемпіонат другого дивізіону в 1971 році.

Перехід у "Брюгге"

У 1973 році Меєувс перейшов до "Брюгге", одного з провідних клубів бельгійського футболу. Він швидко став основним гравцем команди і допоміг їм виграти чемпіонський титул в 1978 році. Меєувс також грав у фіналі Кубка Бельгії в 1974 і 1978 роках, але обидва рази "Брюгге" зазнав поразки.

Збірна Бельгії

Меєувс також був членом збірної Бельгії і представляв свою країну на чемпіонаті світу 1982 року в Іспанії. Він зіграв у двох матчах на турнірі, в тому числі у програші 0:3 Польщі в другому раунді.

Завершення кар'єри

Меєувс завершив свою кар'єру гравця в 1989 році після 16 сезонів у бельгійській першій лізі. Він зіграв у 343 матчах і забив 17 голів.

Тренерська кар'єра

Після завершення кар'єри гравця Меєувс розпочав тренерську діяльність. Він працював головним тренером кількох клубів у Бельгії, в тому числі "Сент-Ніклаас", "Гент" і "Брюгге". Він також очолював національну збірну Бельгії з 1999 по 2002 рік.

Досягнення

  • Чемпіон Бельгії в 1978 році ("Брюгге")
  • Фіналіст Кубка Бельгії в 1974 і 1978 роках ("Брюгге")
  • Володар Кубка бельгійської ліги в 1978 році ("Брюгге")
  • Учасник чемпіонату світу 1982 року (Бельгія)

Висновок

Валтер Меєувс є однією з найважливіших фігур бельгійського футболу. Він був ключовим гравцем "Брюгге" в 1970-х і 1980-х роках і допоміг команді виграти кілька трофеїв. Він також був членом збірної Бельгії і представляв свою країну на чемпіонаті світу 1982 року. Після завершення кар'єри гравця Меєувс розпочав тренерську діяльність і очолював кілька клубів у Бельгії, а також національну збірну Бельгії.

Запитання, що часто задаються:

  • Яка позиція Валтера Меєувса на полі?
  • За які клуби виступав Валтер Меєувс?
  • Які трофеї виграв Валтер Меєувс?
  • Скільки матчів зіграв Валтер Меєувс за збірну Бельгії?
  • Яка тренерська кар'єра Валтера Меєувса?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *