Уго Броос: Футбольний Легенда Бельгії

Хто такий Уго Броос?

Уго Броос – бельгійський футболіст і тренер. Він грав на позиції захисника за «Андерлехт», «Брюгге» і національну збірну Бельгії. Броос двічі виграв Кубок Бельгії з «Андерлехтом» і виграв чемпіонат Бельгії з «Брюгге». Він також виступав за збірну Бельгії на чемпіонаті світу 1986 року.

Рання кар’єра

Броос народився в Грімбергені, Бельгія. Він почав свою кар’єру в місцевій команді «Амстел» в віці 16 років. У 1970 році він перейшов до «Андерлехта», де провів 10 сезонів. За цей час він двічі виграв Кубок Бельгії (1972 і 1973) і один раз став чемпіоном Бельгії (1974).

Брюгге

У 1980 році Броос перейшов до «Брюгге». Він виграв чемпіонат Бельгії в 1980 році і Кубок Бельгії в 1985 році. Броос також виступав за збірну Бельгії на чемпіонаті світу 1986 року. Він зіграв у всіх семи матчах, в яких брала участь Бельгія, і забив один гол.

Тренерська кар’єра

Після завершення ігрової кар’єри Броос став тренером. Він тренував ряд клубів у Бельгії, Нідерландах, Німеччині та Японії. Він також був головним тренером збірної Бельгії з 2012 по 2016 рік. Під його керівництвом Бельгія вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу 2014 року.

Досягнення

 • 2х володар Кубка Бельгії з «Андерлехтом»
 • 1х чемпіон Бельгії з «Брюгге»
 • Член збірної Бельгії на чемпіонаті світу 1986 року
 • Головний тренер збірної Бельгії в 2012-2016 роках
 • Учасник чвертьфіналу чемпіонату світу 2014 року з Бельгією

Висновок

Уго Броос – легендарний бельгійський футболіст і тренер. Він досяг великих успіхів у своїй кар’єрі як гравець і як тренер. Броос був одним з найкращих захисників свого часу і відіграв важливу роль у успіхах «Андерлехта» і «Брюгге». Він також був ключовим гравцем збірної Бельгії на чемпіонаті світу 1986 року.

Після завершення ігрової кар’єри Броос став успішним тренером. Він тренував ряд клубів у Бельгії, Нідерландах, Німеччині та Японії. Під його керівництвом Бельгія вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу 2014 року. Броос є одним з найшанованіших футболістів і тренерів в історії Бельгії.

Часті питання

 1. Де народився Уго Броос?
  Він народився в Грімбергені, Бельгія.
 2. За які клуби грав Уго Броос?
  Він грав за «Андерлехт» і «Брюгге».
 3. За збірну якої країни виступав Уго Броос?
  Він виступав за збірну Бельгії.
 4. Яких успіхів досягнув Уго Броос у своїй кар’єрі?
  Він двічі вигравав Кубок Бельгії з «Андерлехтом», виграв чемпіонат Бельгії з «Брюгге» і виступав за збірну Бельгії на чемпіонаті світу 1986 року.
 5. Чим займався Уго Броос після завершення ігрової кар’єри?
  Він став тренером і тренував ряд клубів у Бельгії, Нідерландах, Німеччині та Японії. Він також був головним тренером збірної Бельгії з 2012 по 2016 рік.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *