Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

IFFHS

By admin Фев 4, 2024

IFFHS: Міжнародна федерація футбольної історії і статистики

IFFHS (International Federation of Football History & Statistics) — це міжнародна організація, яка збирає і систематизує футбольну статистику світу. Її засновано в 1984 році. Штаб-квартира розташована в Бонні (Німеччина). IFFHS займається збором і систематизацією статистичних даних про футбольні матчі, турніри, команди та гравців. Організація також публікує щорічні рейтинги найкращих футбольних команд і гравців світу.

Історія IFFHS

IFFHS була заснована в 1984 році групою футбольних статистиків з різних країн. Першим президентом організації став німецький статистик Роберт Ліндауер. У 1994 році штаб-квартира IFFHS була перенесена з Кельна до Бонна. В даний час організацію очолює бельгійський статистик Франсуа Гійо.

Діяльність IFFHS

IFFHS займається збором і систематизацією статистичних даних про футбольні матчі, турніри, команди та гравців. Організація публікує щорічні рейтинги найкращих футбольних команд і гравців світу. IFFHS також проводить дослідження в галузі футбольної історії і статистики. Організація співпрацює з футбольними федераціями і клубами різних країн світу.

Структура IFFHS

IFFHS складається з Генеральної асамблеї, Виконавчого комітету, Президента, Генерального секретаря, Секретаріату і Комітетів. Генеральна асамблея є вищим органом IFFHS. Вона складається з представників національних футбольних федерацій і клубів, а також незалежних експертів. Генеральна асамблея збирається раз на рік. Виконавчий комітет складається з Президента, Генерального секретаря, віце-президентів і членів. Виконавчий комітет відповідає за поточну діяльність IFFHS. Президент IFFHS є головою організації. Президент обирається Генеральною асамблеєю на чотири роки. Генеральний секретар IFFHS є виконавчим директором організації.

Публікації IFFHS

IFFHS публікує різноманітні матеріали, пов'язані з футбольною історією і статистикою. Організація видає щорічний журнал "IFFHS Magazine", в якому публікуються статті про футбольну історію, статистику і рейтинги. IFFHS також публікує книги, присвячені футбольній історії і статистиці. Однією з найвідоміших публікацій IFFHS є книга "World Football Elo Ratings", в якій представлений рейтинг футбольних збірних світу, розрахований за методом Elo.

Значення IFFHS

IFFHS є однією з найавторитетніших організацій в галузі футбольної історії і статистики. Діяльність IFFHS сприяє розвитку футболу і підвищенню інтересу до цього виду спорту.

Заголовки та підзаголовки

 • IFFHS
 • Історія IFFHS
 • Діяльність IFFHS
 • Структура IFFHS
 • Публікації IFFHS
 • Значення IFFHS

Висновок

IFFHS є важливою міжнародною організацією, яка займається збором і систематизацією статистичних даних про футбольні матчі, турніри, команди та гравців. Організація також публікує щорічні рейтинги найкращих футбольних команд і гравців світу. Діяльність IFFHS сприяє розвитку футболу і підвищенню інтересу до цього виду спорту.

Часто задаються питання

 1. Що таке IFFHS?
 2. Коли була заснована IFFHS?
 3. Де розташована штаб-квартира IFFHS?
 4. Яка мета IFFHS?
 5. Які публікації випускає IFFHS?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *