Молодіжна збірна Норвегії з футболу: історія та досягнення

Історія команди

Молодіжна збірна Норвегії з футболу була створена в 1978 році. Команда представляє Норвегію в міжнародних футбольних турнірах для молоді, зокрема в молодіжному чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу серед молодіжних команд. До збірної запрошуються гравці, у віці 21 року та молодше.

Молодіжна збірна Норвегії тричі виступала у фінальних частинах молодіжного чемпіонату Європи, в 1987, 1998 та 2013 роках. Найкращим результатом команди стало 3-є місце, яке було здобуто в 1998 році в Румунії. Тоді норвежці в матчі за «бронзу» обіграли нідерландців з рахунком 2:0.

Молодіжна збірна Норвегії також виступала в чемпіонаті світу серед молодіжних команд, але жодного разу не змогла подолати груповий етап. В 2020 році команда мала шанс вийти в плей-офф, але поступилася в останньому турі збірній Мексики з рахунком 1:2.

Ключові гравці

За всю історію існування молодіжної збірної Норвегії її гравці відзначилися багатьма яскравими виступами. Серед найвідоміших гравців, які виступали за команду, можна назвати:

  • Ерлінг Голанд (Манчестер Сіті)
  • Мартін Едегор (Арсенал)
  • Сандер Берге (Брюгге)
  • Крістіан Бентке (Астон Вілла)
  • Джон-Арне Ріїсе (Ліверпуль)

Тренерський штаб

З 2014 року головним тренером молодіжної збірної Норвегії є Ян Егген. Він є одним із найдосвідченіших тренерів у норвезькому футболі. Егген раніше працював з основною збірною Норвегії, а також з низкою клубів в Норвегії та Швеції.

Ян Егген відомий своїм атакуючим стилем гри, який він прищепив і молодіжній збірній. Команда під його керівництвом грає у швидкий та атакуючий футбол, з великою кількістю голів.

Досягнення

  • Молодіжний чемпіонат Європи:
    • 3-є місце (1): 1998

Перспективи

Молодіжна збірна Норвегії має велике майбутнє. Команда має талановитий склад гравців, які мають потенціал стати зірками світового футболу.

У найближчі роки норвежці мають намір продовжувати виступати на високому рівні, виходити у фінальні частини молодіжних чемпіонатів Європи та світу та боротися за призові місця.

Висновок

Молодіжна збірна Норвегії є однією з найперспективніших команд у світовому футболі. Команда має талановитий склад гравців, досвідченого тренера та великі амбіції. У найближчі роки норвежці мають намір виступати на високому рівні та боротися за призові місця на міжнародних турнірах.

Часті питання

1. Скільки разів молодіжна збірна Норвегії виступала в молодіжному чемпіонаті Європи?
Молодіжна збірна Норвегії виступала в молодіжному чемпіонаті Європи тричі, в 1987, 1998 та 2013 роках.

2. Яке найкраще досягнення молодіжної збірної Норвегії на молодіжному чемпіонаті Європи?
Найкращим досягненням молодіжної збірної Норвегії на молодіжному чемпіонаті Європи стало 3-є місце, яке було здобуто в 1998 році.

3. Хто є головним тренером молодіжної збірної Норвегії?
З 2014 року головним тренером молодіжної збірної Норвегії є Ян Егген.

4. Які ключові гравці молодіжної збірної Норвегії?
Серед найвідоміших гравців, які виступали за молодіжну збірну Норвегії, можна назвати Ерлінга Голанда, Мартіна Едегора, Сандера Берге, Крістіана Бентке та Джона-Арне Ріїсе.

5. Які перспективи у молодіжної збірної Норвегії на найближчі роки?
У найближчі роки молодіжна збірна Норвегії має намір продовжувати виступати на високому рівні, виходити у фінальні частини молодіжних чемпіонатів Європи та світу та боротися за призові місця.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *