Істр: Історія та Сучасність Футбольного Клубу

Футбольний клуб Істр, відомий як Істр (фр. Football Club Istres Ouest Provence), є професійним футбольним клубом з міста Істр, Франція. Заснований у 1920 році, клуб багату історію та пройшов шлях від локальної команди до регулярного учасника французьких футбольних ліг. Сьогодні Істр виступає у французькому Насьйональ 3 (5-й рівень) і проводить свої домашні матчі на стадіоні Стад Перземен, що здатний вмістити понад 17 тисяч вболівальників.

Історія Клубу

Футбольний клуб Істр було засновано у 1920 році групою ентузіастів. Спочатку команда виступала у місцевих лігах, поступово піднімаючись до регіональних та національних змагань. У 1970-х роках Істр зумів вийти до французької Дивізіону 2, де провів майже 20 років. Найкращим досягненням клубу в Дивізіону 2 стало 4-те місце у сезоні 1978-1979, що дозволило йому брати участь у плей-офф за вихід до Дивізіону 1 (вищого дивізіону). Однак, Істру не вдалося подолати цей бар’єр.

Золоті Роки

Після вильоту з Дивізіону 2 у 2001 році, Істр провів кілька років у нижчих лігах. Проте, у сезоні 2009-2010 команда здійснила приголомшливий камбек, вигравши Насьйональ (3-й рівень) і повернувшись до Дивізіону 2. У наступному сезоні Істр продовжив свої успіхи, посівши 3-тє місце в Дивізіону 2 і вийшовши до Дивізіону 1 (перейменованого на Лігу 1) вперше в історії клубу.

Сезон у Лізі 1 виявився непростим для Істра, який закінчив на передостанньому місці і вилетів до Ліги 2. Проте, клуб швидко повернувся до вищого дивізіону, вигравши Лігу 2 у сезоні 2013-2014. Свій другий період у Лізі 1 Істр провів дещо краще, фінішувавши 18-м і зберігши своє місце серед еліти французького футболу.

Нові Виклики

У наступних сезонах Істр опинився у фінансових труднощах, які призвели до позбавлення професійного статусу та вильоту до нижчих ліг. У 2020-2021 роках, намагаючись відродити клуб, відбулося злиття з іншим місцевим клубом, Сент-Мітрон Ля-Грань. Нова об’єднана команда була названа Футбольний клуб Істр (ФКІ).

ФКІ Сьогодні

Після злиття та переструктурування ФКІ розпочав нову еру. Клуб поставив собі за мету повернутися до професійних ліг та відновити свою колишню славу. У сезоні 2022-2023 ФКІ виступає у Насьйональ 3 (5-й рівень) і демонструє стабільні результати. Клуб має амбітні плани по просуванню нагору по футбольній піраміді та поверненню до професійних ліг у найближчому майбутньому.

Стадіон

ФКІ проводить свої домашні матчі на стадіоні Стад Перземен, який розташований в Істрі. Стадіон був побудований у 1974 році і здатний вмістити понад 17 тисяч глядачів. Стад Перземен вважається одним із найкращих стадіонів у регіоні Прованс-Альпи-Лазурний Берег і є домашньою ареною для ФКІ.

Вболівальники

ФКІ має пристрасну базу вболівальників, які підтримують команду в домашніх та виїзних матчах. Вболівальники ФКІ славляться своєю енергійною атмосферою на стадіоні та незгасною любов’ю до клубу. Вони відіграють важливу роль у створенні сприятливої обстановки на матчах і підтримують команду, незалежно від результату.

Висновок

ФКІ пройшов довгий шлях від місцевої команди до учасника Ліги 1. Клуб пережив як періоди успіху, так і труднощів. Але незважаючи на невдачі, ФКІ продовжує боротися за повернення до славних часів. Завдяки відданості вболівальників та працьовитості гравців, клуб сподівається на нові перемоги в майбутньому.

Часті Запитання

 1. Який рік заснування ФКІ?

  ФКІ було засновано у 1920 році.

 2. На якому стадіоні грає ФКІ?

  ФКІ проводить свої домашні матчі на стадіоні Стад Перземен.

 3. Яких найкращих результатів досяг ФКІ в своїй історії?

  Найкращим результатом ФКІ в історії стало 4-те місце в Дивізіоні 2 у сезоні 1978-1979 та вихід у Лігу 1 у сезоні 2010-2011.

 4. Коли ФКІ вилетів з Ліги 1?

  ФКІ вилетів з Ліги 1 у сезоні 2015-2016, посівши 19-те місце.

 5. Які цілі та плани у ФКІ на майбутнє?

  ФКІ прагне повернутися до професійних ліг та відновити свою колишню славу. Клуб сподівається просуватися по футбольній піраміді та знову брати участь у Лізі 1 у найближчому майбутньому.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *