Хонатан Крістальдо: карколомний шлях від аргентинського вундеркінда до мексиканського бомбардира

Біографія

Хонатан Крістальдо народився 5 березня 1989 року в Інхеньєро-Будхе, Аргентина. З ранніх років Хонатан захопився футболом і демонстрував неймовірний талант до гри. У 17 років він приєднався до молодіжної команди “Велес Сарсфілд”, одного з найкращих клубів Аргентини. Там він швидко став одним з найперспективніших молодих гравців країни.

Кар’єра

Професійна кар’єра Хонатана Крістальдо розпочалася в 2009 році в складі “Велес Сарсфілд”. У своєму першому сезоні він став чемпіоном Аргентини, забивши 12 голів у 30 матчах. У наступному сезоні він підтвердив свій статус одного з кращих молодих нападників країни, забивши 16 голів у 36 матчах. Його виступи привернули увагу європейських клубів, і в 2011 році він перейшов до іспанського клубу “Вільярреал”.

Однак в Іспанії у Крістальдо не склалося. Він не зміг знайти своє місце в основному складі і за два сезони забив лише 5 голів. У 2013 році він повернувся до Аргентини, де виступав за “Бока Хуніорс” і “Рівер Плейт”. У цих клубах він демонстрував високу результативність, забивши понад 50 голів у 100 матчах.

У 2016 році Крістальдо перейшов до мексиканського клубу “Крус Асуль”. Тут він став справжньою зіркою. У своєму першому сезоні він став чемпіоном Мексики, а в другому сезоні став найкращим бомбардиром чемпіонату, забивши 25 голів. Його виступи не залишилися непоміченими, і в 2019 році він був викликаний до збірної Аргентини.

Стиль гри

Хонатан Крістальдо – швидкий, технічний і маневрений нападник. Він може грати як на позиції центрального нападника, так і на позиції флангового гравця. Крістальдо володіє відмінним ударом з обох ніг і вміє забивати голи з найнеймовірніших позицій. Він також є хорошим дриблером і може створювати гольові моменти для своїх партнерів.

Досягнення

  • Чемпіон Аргентини (2009, 2011)
  • Чемпіон Мексики (2017, 2018)
  • Найкращий бомбардир чемпіонату Мексики (2018)

Висновок

Хонатан Крістальдо – один з найкращих аргентинських нападників останнього десятиліття. Він демонструє високу результативність у різних чемпіонатах і є важливим гравцем збірної Аргентини. Йому всього 32 роки, і він ще має багато часу для того, щоб домогтися ще більших успіхів у своїй кар’єрі.


5 питань, що часто задаються

  1. Де народився Хонатан Крістальдо?
  2. Які клуби представляв Хонатан Крістальдо за свою кар’єру?
  3. Які досягнення має Хонатан Крістальдо?
  4. Який стиль гри у Хонатана Крістальдо?
  5. Чи виступав Хонатан Крістальдо за збірну Аргентини?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *