Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2000: детальний огляд

Історія та структура турніру

Чемпіонат України з футболу серед аматорів проводиться щорічно з 1996 року під егідою Асоціації аматорського футболу України (ААФУ). У 2000 році турнір відбувався вже вчетверте і мав таку структуру:

* Перший етап: 34 команди було розділено на 8 груп по 4-5 команд у кожній.
* Другий етап: 16 команд, які посіли перше та друге місця в своїх групах на першому етапі, було розподілено на 4 групи по 4 команди в кожній.
* Фінальний турнір: 8 команд, які посіли перше та друге місця в своїх групах на другому етапі, вийшли до фінального турніру, який проходив у форматі плей-офф.

Команди-учасниці

У Чемпіонаті України з футболу серед аматорів 2000 року взяли участь 34 команди з усіх регіонів України. Деякі з найвідоміших команд, які брали участь у турнірі, включають:

* ФК “Арсенал” (Харків)
* ФК “Барса” (Суми)
* ФК “Ворскла” (Полтава)
* ФК “Динамо” (Хмельницький)
* ФК “Зірка” (Кіровоград)
* ФК “Карпати” (Львів)
* ФК “Кременчук” (Кременчук)
* ФК “Металіст” (Харків)
* ФК “Шахтар” (Донецьк)

Перебіг турніру

Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2000 року розпочався 19 квітня та завершився 17 вересня. Турнір проходив у три етапи:

* Перший етап тривав з 19 квітня до 3 липня. 34 команди було розділено на 8 груп по 4-5 команд у кожній. Команди грали між собою в один круг. Перші дві команди з кожної групи вийшли до другого етапу.
* Другий етап тривав з 10 липня до 20 серпня. 16 команд, які посіли перше та друге місця в своїх групах на першому етапі, було розподілено на 4 групи по 4 команди в кожній. Команди грали між собою в один круг. Перші дві команди з кожної групи вийшли до фінального турніру.
* Фінальний турнір проходив з 27 серпня до 17 вересня у форматі плей-офф. 8 команд, які посіли перше та друге місця в своїх групах на другому етапі, зіграли між собою у чвертьфіналах, півфіналах та фіналі.

Переможець турніру

Переможцем Чемпіонату України з футболу серед аматорів 2000 року стала команда ФК “Арсенал” (Харків). У фіналі харківський клуб переміг ФК “Металіст” (Харків) з рахунком 2:1.

Висновок

Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2000 року був цікавим та напруженим турніром. У ньому взяли участь 34 команди з усіх регіонів України. Переможцем турніру стала команда ФК “Арсенал” (Харків), яка у фіналі перемогла ФК “Металіст” (Харків) з рахунком 2:1.

Часті запитання

1. Скільки команд взяло участь у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів 2000 року?
Відповідь: У турнірі взяло участь 34 команди.
2. Якою була структура турніру?
Відповідь: Турнір складався з трьох етапів: першого етапу, другого етапу та фінального турніру.
3. Яка команда стала переможцем турніру?
Відповідь: Переможцем турніру стала команда ФК “Арсенал” (Харків).
4. У якому місті проходив фінальний турнір?
Відповідь: Інформації про місце проведення фінального турніру немає.
5. Яким був результат фінального матчу?
Відповідь: У фінальному матчі ФК “Арсенал” (Харків) переміг ФК “Металіст” (Харків) з рахунком 2:1.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *