Антон Заболотний: від Латвії до збірної росії

Дитинство та початок кар’єри

Антон Костянтинович Заболотний народився 13 червня 1991 року в Айзпуте, Латвійська РСР, СРСР. З дитинства був захоплений футболом, активно займався цим видом спорту.

Перші кроки в футболі робив у місцевих дитячих командах. Згодом перейшов у знамениту латвійську академію “Сконто”, яка прославилася вихованням таких футболістів, як Маріс Верпаковскіс, Андрій Рубін і Артур Зюзін. У складі “Сконто” Заболотний виграв чемпіонат Латвії серед юніорів.

Клубна кар’єра

У 2010 році Антон Заболотний перейшов у дорослу команду “Сконто”. У тому ж році дебютував у чемпіонаті Латвії. Впродовж двох сезонів був одним із основних гравців команди.

У 2012 році Заболотний перейшов до російського клубу “Динамо” (Москва). Однак у складі “Динамо” не зміг закріпитися і в 2013 році був відданий в оренду до “Уфи”. У складі “Уфи” Заболотний став одним із лідерів команди і допоміг їй вийти до вищої ліги.

У 2014 році Заболотний повернувся в “Динамо” (Москва). Але незабаром знову був відданий в оренду, цього разу до “Тосно”. У складі “Тосно” Заболотний став одним із найкращих бомбардирів чемпіонату росії. Впродовж двох сезонів він забив 26 голів у 56 матчах.

У 2016 році Заболотний перейшов до “Зеніту” (Санкт-Петербург). У складі “Зеніту” Заболотний виграв два чемпіонати росії та став володарем Кубка росії.

У 2018 році Заболотний перейшов до ЦСКА (Москва). У складі ЦСКА став володарем Кубку росії.

Кар’єра у збірній

У 2014 році Антон Заболотний дебютував у складі збірної росії. У складі збірної росії брав участь у чемпіонаті світу 2018 року. На цьому турнірі Заболотний забив один гол у матчі проти збірної Іспанії.

Досягнення

 • Чемпіон росії: 2016, 2017
 • Володар Кубку росії: 2016, 2018
 • Кращий бомбардир чемпіонату Латвії: 2010

Висновок

Антон Заболотний є одним із найталановитіших російських футболістів свого покоління. Він має відмінні бомбардирські якості та вміє забивати голи з різних положень. Заболотний також є відмінним командним гравцем, що робить його цінним гравцем для будь-якої команди.

Часто задаються питання

 1. Де народився Антон Заболотний?
 2. Антон Заболотний народився в Айзпуте, Латвійська РСР, СРСР.

 3. У яких клубах грав Антон Заболотний?
 4. Антон Заболотний грав у клубах “Сконто” (Латвія), “Динамо” (Москва), “Уфа”, “Тосно”, “Зеніт” (Санкт-Петербург) та ЦСКА (Москва).

 5. Скільки голів забив Антон Заболотний у кар’єрі?
 6. Антон Заболотний забив 109 голів у 338 матчах у всіх турнірах.

 7. Скільки голів забив Антон Заболотний за збірну росії?
 8. Антон Заболотний забив 4 голи у 22 матчах за збірну росії.

 9. Які досягнення має Антон Заболотний?
 10. Антон Заболотний є чемпіоном росії (2016, 2017), володарем Кубку росії (2016, 2018) та кращим бомбардиром чемпіонату Латвії (2010).

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *