Спортивний клуб «Аль-Аглі»: гордість Єгипту

Огляд

Футбольний клуб «Аль-Аглі», заснований у 1907 році, є одним з найбільш титулованих клубів Африки та одним з найпопулярніших клубів у світі. Клуб базується в місті Каїр, столиці Єгипту, і має величезну фан-базу не лише в Єгипті, а й у всьому арабському світі.

Історія

«Аль-Аглі» був заснований 24 квітня 1907 року англійськими студентами Каїрського університету. Першим президентом клубу став Омар Лотфі, який також був одним із засновників Єгипетської футбольної асоціації. У 1908 році клуб провів свій перший матч, який закінчився перемогою з рахунком 2:0 над клубом «Аль-Машаліх».

У 1920 році «Аль-Аглі» став одним із засновників Єгипетської Прем’єр-ліги, яка була створена в тому ж році. Клуб швидко став одним із лідерів чемпіонату і вже в 1924 році виграв свій перший титул чемпіона Єгипту. У наступні роки «Аль-Аглі» продовжував домінувати в єгипетському футболі, вигравши ще 31 титул чемпіона Єгипту, а також 37 Кубків Єгипту.

Досягнення

«Аль-Аглі» є одним з найуспішніших футбольних клубів в Африці і світі. Клуб вигравав Лігу чемпіонів КАФ 10 разів, що є рекордним показником. «Аль-Аглі» також вигравав Суперкубок КАФ 6 разів, Кубок КАФ 4 рази та Кубок володарів кубків КАФ 1 раз. На міжнародному рівні клуб вигравав Клубний чемпіонат світу з футболу у 2006 році і був фіналістом цього турніру у 2008 році.

Стадіон

«Аль-Аглі» проводить свої домашні матчі на стадіоні «Аль-Салам», який був побудований в 1993 році. Стадіон вміщує 30 000 глядачів і є одним з найбільших футбольних стадіонів в Єгипті. «Аль-Аглі» планує побудувати новий стадіон, який буде вміщати 100 000 глядачів.

Вболівальники

«Аль-Аглі» має величезну фан-базу не лише в Єгипті, а й у всьому арабському світі. Вболівальники клубу відомі своєю пристрастю і відданістю. Вони регулярно відвідують матчі «Аль-Аглі» і підтримують команду піснями і кричалками.

Висновок

«Аль-Аглі» є одним з найпопулярніших і найуспішніших футбольних клубів в Африці і світі. Клуб має величезну фан-базу, яка підтримує команду на всіх матчах. «Аль-Аглі» є символом єгипетського футболу і гордістю Єгипту.

Часті запитання

 1. Коли був заснований «Аль-Аглі»?

  «Аль-Аглі» був заснований 24 квітня 1907 року.
 2. Скільки титулів чемпіона Єгипту виграв «Аль-Аглі»?

  «Аль-Аглі» вигравав титул чемпіона Єгипту 32 рази.
 3. Скільки титулів Ліги чемпіонів КАФ виграв «Аль-Аглі»?

  «Аль-Аглі» вигравав Лігу чемпіонів КАФ 10 разів.
 4. На якому стадіоні проводить свої домашні матчі «Аль-Аглі»?

  «Аль-Аглі» проводить свої домашні матчі на стадіоні «Аль-Салам».
 5. Скільки вболівальників має «Аль-Аглі»?

  «Аль-Аглі» має величезну фан-базу, яка налічує мільйони вболівальників по всьому світу.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *