Футбольний клуб «АДОМС» – український футбольний клуб з міста Кременчука Полтавської області

Історія


Футбольний клуб «АДОМС» був заснований 1995 року в місті Кременчук Полтавської області. Ініціатором його створення став місцевий підприємець Анатолій Олександрович Дем’яненко, який і став першим президентом клубу.


У перші роки свого існування «АДОМС» виступав у чемпіонаті Полтавської області. У 1998 році клуб виграв обласний чемпіонат і здобув право виступати у другій лізі чемпіонату України.


Досягнення


За свою історію «АДОМС» досяг значних успіхів на українській футбольній арені. Клуб двічі вигравав чемпіонат України у другій лізі (1999/00, 2003/04) та двічі виборював Кубок України у другій лізі (2000/01, 2003/04).


У 2004 році «АДОМС» здобув право виступати у першій лізі чемпіонату України. У дебютному сезоні клуб посів 15-те місце, але вже наступного року покращив свої результати та фінішував на 10-му місці.


Стадіон


Домашнім стадіоном «АДОМСу» є стадіон «Кремінь-Арена», що вміщує 5 000 глядачів. Стадіон був побудований у 2003 році і відповідає всім вимогам ФІФА та УЄФА.


Гравці


У складі «АДОМСу» виступали багато талановитих гравців, які згодом досягли значних успіхів у європейському футболі. Серед них можна виділити Олександра Алієва, Олега Гусєва, Андрія Вороніна, Артема Мілевського, Тараса Степаненка.


Тренери


«АДОМС» очолювали досвідчені тренери, які зробили вагомий внесок у розвиток клубу. Серед них можна виділити Анатолія Дем’яненка, Олександра Севідова, Юрія Максимова, Олега Протасова.


Вболівальники


«АДОМС» має велику кількість уболівальників, які підтримують команду на всіх матчах. Вболівальники клубу славляться своєю відданістю та пристрастю до футболу.


Висновок


«АДОМС» – один із найпопулярніших футбольних клубів України. Команда двічі вигравала чемпіонат України у другій лізі, двічі виборювала Кубок України у другій лізі, а також виступала у першій лізі чемпіонату України.


Запитання, що часто задаються:

  1. Коли був заснований футбольний клуб «АДОМС»?
  2. Які найзначніші досягнення «АДОМСу»?
  3. Який стадіон є домашнім для «АДОМСу»?
  4. Які відомі гравці виступали за «АДОМС»?
  5. Хто очолював «АДОМС» у різні роки?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *