Кубок Англії з Футболу 2005–2006

Зміст

 1. Історія Кубка Англії
 2. Сезон 2005–2006
 3. Кваліфікаційні раунди
 4. Перший раунд
 5. Другий раунд
 6. Третій раунд
 7. Четвертий раунд
 8. П’ятий раунд
 9. Шостий раунд
 10. Півфінали
 11. Фінал
 12. Часто Задані Запитання

Історія Кубка Англії

Кубок Англії з футболу — найдавніший футбольний турнір у світі. Він був заснований у 1871 році та вперше відбувся в 1872 році. У Кубку Англії можуть брати участь усі футбольні клуби Англії, незалежно від їхнього рівня. Кубок Англії є дуже престижним турніром, і перемога в ньому вважається одним із найважливіших досягнень в англійському футболі.

Сезон 2005–2006

Сезон 2005–2006 Кубка Англії був 125-м розіграшем турніру. У ньому взяло участь 736 команд. Трофей виграв клуб “Ліверпуль”, який у фіналі переміг “Вест Хем Юнайтед” з рахунком 3:1.

Кваліфікаційні раунди

Кваліфікаційні раунди Кубка Англії проводяться для того, щоб відібрати команди, які потраплять до першого раунду. У кваліфікаційних раундах беруть участь команди з нижчих дивізіонів англійського футболу. Переможці кваліфікаційних раундів потрапляють до першого раунду, де до них приєднуються команди з вищих дивізіонів.

Перший раунд

Перший раунд Кубка Англії проводиться в листопаді. У першому раунді беруть участь 128 команд. 64 команди, які перемагають у першому раунді, потрапляють до другого раунду.

Другий раунд

Другий раунд Кубка Англії проводиться в грудні. У другому раунді беруть участь 64 команди. 32 команди, які перемагають у другому раунді, потрапляють до третього раунду.

Третій раунд

Третій раунд Кубка Англії проводиться в січні. У третьому раунді беруть участь 32 команди. 16 команд, які перемагають у третьому раунді, потрапляють до четвертого раунду.

Четвертий раунд

Четвертий раунд Кубка Англії проводиться в лютому. У четвертому раунді беруть участь 16 команд. 8 команд, які перемагають у четвертому раунді, потрапляють до п’ятого раунду.

П’ятий раунд

П’ятий раунд Кубка Англії проводиться в березні. У п’ятому раунді беруть участь 8 команд. 4 команди, які перемагають у п’ятому раунді, потрапляють до шостого раунду.

Шостий раунд

Шостий раунд Кубка Англії проводиться у квітні. У шостому раунді беруть участь 4 команди. 2 команди, які перемагають у шостому раунді, потрапляють до півфіналів.

Півфінали

Півфінали Кубка Англії проводяться в квітні. У півфіналах беруть участь 2 команди. Переможці півфіналів потрапляють до фіналу.

Фінал

Фінал Кубка Англії проводиться в травні на стадіоні Уемблі. У фіналі беруть участь 2 команди. Переможець фіналу отримує трофей Кубка Англії.

Часто Задані Запитання

 1. Коли був заснований Кубок Англії?
 2. Кубок Англії був заснований у 1871 році.

 3. Скільки команд беруть участь у Кубку Англії?
 4. У Кубку Англії беруть участь 736 команд.

 5. Які клуби вигравали Кубок Англії найбільше разів?
 6. Арсенал (14 разів), Манчестер Юнайтед (12 разів) та Челсі (8 разів).

 7. Хто виграв Кубок Англії в сезоні 2005–2006?
 8. Ліверпуль

 9. Де проводиться фінал Кубка Англії?
 10. Фінал Кубка Англії проводиться на стадіоні Уемблі.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *